Wpis z mikrobloga

@sermaciej:
@Ofacet: poza tym sami sobie poszukajcie,dopiero co byl wykopo tym ze Polska odmówila Polakom z Ukrainy. Taka juz Wasza lewacka mentalnosc, jak o czyms nie mowia glosno to najwidoczniej malo istotne. Przeciez nie przedstawie Ci wnioskow urzedowych.
  • Odpowiedz
  • 1
@aneti894: daje ci możliwość udowodnienia swojej tezy. Zachowuje się kulturalnie i nie neguje twoich przekonań. Jedyne czego chce to poparcie twoich tez rzetelnymi dowodami. Jeśli nie jesteś w stanie wybraniu swoich przekonań, prawdopodobnie są gówna warte i nieprawdziwe.
  • Odpowiedz
  • 0
@aneti894: dobra, puszczają mi nerwy...
Głupia jesteś czy udajesz? Nie wyraziłem swojej opinii o Polakach za granicą ani razu! Proszę cię o poparcie swoich tez. A Ty w obliczu braku dowodów i niechęci do przyznania lewakowi racji atakujesz argumentami ad personam.
  • Odpowiedz
@kzaj: a ja czytałem, że rasizm jest naturalnym odruchem części społeczności dzięki któremu odróżniamy 'swoich' od 'nie swoich' i jest niezbędny do tworzenia się narodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ofacet: powoedziales ze moje przekonania sa.gowno warte, teraz tez mnie obrazasz i to ja atakuje? No trzymajcie mnie, w postaci czego chcesz.trn dowod? Ja wierze w to co przeczytalam, a teraz siedzie na telefonie i nie bede.lrzeszukiwac internetu dla jakiego lewaka jednego i drugiego. Powiedzialam ze byl o tym wykop, sam sobie poszukaj i sprawdz zrodlo. I w czym ja mam Ci przyznac niby racje? To moje arhumenty byly jasne
  • Odpowiedz
@Jason_L_McCabe: nie zrozumiał bo jak widać jest bezmyślny ;)

@mnik1: Lol. No to elo, mentalny dresiarzu.


Paradoksalnie wy też potwierdzacie tezę Kapuścińskiego, ot sami nie jesteście nic warci i dlatego szukacie sobie ofiar. "O może moje życie nie jest nic warte, ale przynajmniej nie jestem mentalnym dresiarzem hehe".

Też wpadłem w tę pułapkę, bo z logicznego punktu wiedzenia, albo nie trzymacie się tego stwierdzenia w ogóle, albo jesteście
  • Odpowiedz
  • 0
@aneti894: powiedziałem wyraźnie. JEŚLI NIE POTRAFISZ OBRONIĆ SWOICH RACJI TO TWOJE RACJE SA GOWNO WARTE. nie atakuje, stwierdzam fakt. Gdybyś cokolwiek udowodniła to rozmowa wyglądałaby inaczej. Stawiasz tezę, poprzez ja czymś. Jeśli twoje argumenty będą rozsądne to przyznam ci racje.
  • Odpowiedz
@Ofacet: powiedziales.przekonań,.ale mniejsza z tym, nie wiem co nierozsadnego znalazles oprocz tego ze nie udowodnilam Ci wystarczajace sprawy z Polakami za granica? Udowadniasz ze rozmowa z lewactwem jest jałowa.
  • Odpowiedz
  • 2
@aneti894: nie udowodnilas niczego. Podlinkowalas rozmowę z jakimś politykiem i stwierdziłas ze był jakiś tam wykop o tym a potem zadowolona stwierdziłas ze robota wykonana.
  • Odpowiedz