Wpis z mikrobloga

  • 0
@aneti894: ja poczekam. Nie muszę sobie udowadniac twoich tez. Ty musisz. Nie widzisz absurdu rzeczy które wypisujesz? A jeśli nie znajdę dowodów to powiesz mi źr nie umiem szukać? No proszę cię. To tak jakby wierzący odpowiadając na pytanie 'czy Bóg istnieje' kazał ateuszowi udowadniać istnienie tegoż, pomimo tego że ateista twierdzi ze boga nie ma.
  • Odpowiedz
@aneti894: rasizm jest tu jednym z wielu problemów. Bo można się nie zgadzać na przyjmowanie imigrantów bez dehumanizowania tych ludzi i wklejania bramy wjazdowej Auschwitz z podpisem witamy. Przecież nie od dzisiaj padają epitety typu ścierwo, podludzie i nie od dzisiaj wszyscy uchodźccy wojenni są wrzucani do jednego wora z fanatykami i imigrantami ekonomicznymi liczącymi na zasiłki etc.
  • Odpowiedz
@Ofacet: ja musze? Nic nie musze moj drogi, na pewno woecej czasu noe bede marnowac na Ciebie. Jakiego absurdu??? Bozd kochany, nasluvhasz sie tego lewackiego #!$%@? i powtarzasz.
  • Odpowiedz
@dertom: No wlasnie w tym sek ze nie mozna sie nie zgadzac. Tzn nic to nie da, poniewaz pomimo niecheci obywateli, uchodzcy i tak zostana przyjeci(i to w takiej liczbie!) W ten oto sposob nastroje bede coraz gorsze a rasizm dopiero wtedy stanie sie problemem.
  • Odpowiedz
  • 0
@aneti894: koleżanko droga. Kiedy ja postawie tezę. Na przykład ze homoseksualiści powinni mieć prawo adoptować dzieci, to na mnie ciążyc będzie uargumentowanie swojej postawy. Jeśli tego nie zrobię to moja teza jest gowno warta. Tak jak teraz w przypadku twojej.

Posługując się twoim sposobem prowadzenia rozmowy:
Prawaczki jak zwykle żyją w świecie mitów, wymyslajac chocholy i walcząc z nimi nie mając żadnych dowodów na udowodnienie ze jakiś problem istnieje.
  • Odpowiedz
@mambeke: ile nagród Nobla ty otrzymałeś?

Nie próbuj sobie wmawiać że jesteś bliżej tych nagród niż dowolny czarny dzieciak, bo losowo się urodziłeś biały :)
  • Odpowiedz
@Velati: W bardzo prosty sposób. Rasistami są przede wszystkim osoby które deklarują się jako prawicowe. Lewaki walczą z rasizmem. Może tym lewakom coś się #!$%@?ło, może to prawakom coś się #!$%@?ło. Ale jeśli wg ciebie powiniennem być rasistą bo jestem lewakiem to mocno bujasz w oparach absurdu.
  • Odpowiedz
@kzaj: Widzisz, Ty myślisz że przez to że biały podchodzi z wyższością integracja jest niemożliwa. A to co czarny czy brązowy myśli to już nieważne. Paradoksalnie to Prawica traktuje ich jak równych sobie - nie daje im ułatwień, "affirmative action", benefitów. Człowiek wart jest tyle ile jego rezultat.
Z kolei Lewica uważa że wszyscy są równi. Zatem jeżeli ktoś nie jest dobry obecnie, to jest to wina przeszłości i tą przeszłość należy mu zrekompensować. Tylko że ciągła rekompensata rodzi lenistwo - bo po co się starać jak jest ok? Rodzi poczucie niższości i wrogość - bo jak on może tyle pracować i mieć więcej kasy ode mnie, z jakiej racji? Mi się należy! Bo przeszłość! Kolonizacje! Gdyby nie one to byłbym ja, więc mam mieć jak on teraz!
Prawda jest taka że dopóki jednej rasy nie będzie, zawsze będą różnice międzyrasowe i zawsze będziemy podświadomie faworyzować członków swojej rasy. Pozostałość plemienna. Stąd prawa żeby minimum 40% było czarnych a drugie 40% kobietą, aby legalnością zwalczyć trybalizm.
A do meritum:

Pogarda nie bierze się znikąd i osobiście zdefiniowałbym obecny nastrój bardziej jako odrzucenie. Przyjeżdżają obcy, na teren na który pracowali rodzice, nie są sprowadzani jak specjaliści, tylko wpychają się jak - nie przymierzając - bydło, głośni i roszczeniowi, oczekują pieniędzy za istnienie. Nie szanują kultury gospodarza, chcą wprowadzić własną. Z racji niepokrywania się kręgów kulturowych, ich głośne krzyczenie jest u nas odbierane
  • Odpowiedz