Wpis z mikrobloga

@Colek: Orientujesz się może kiedy będzie najbliższa promocja? Po jakim czasie od premiery zazwyczaj się pojawia, bo bym pograł, ale 17 euro za poprawę grafiki nie mogę dać
@Colek: Wiem, że nie można tego przewidzieć, ale myślałem, że może orientujesz się po jakim czasie od premiery zazwyczaj są promocje :) A wersje z Ukrainy po ile masz i czy czymś się różni od wersji tej którą mogę kupić na steamie w Polsce.
@Colek: Z tego co widzę to na jedno wyjdzie. Bo i tak muszę zasilić najpierw konto PayPal i też musiałbym czekać zanim dojdzie przelew. Jak popatrzyłem na stronę która liczy kiedy dojdzie przelew z Pekao do mBanku to powinno dojść około godziny 12 w poniedziałek. Jest jakaś możliwość abym już dzisiaj otrzymał klucz? A przelewa nadałbym już teraz tylko otrzymałbyś już w poniedziałek. Tylko nie wiem jak miałbym Ci to z
@Patres: nie, nigdy nie daję gry przed otrzymaniem pieniędzy (bo nie mam jak kupić bez pieniędzy). PayPal ma tzn. doładowanie błyskawiczne, sprawdź czy obsługuje Pekao
@Colek: Faktycznie jest :) Pierwszy raz mam tam konto więc zielony jestem w tych sprawach. Ile Ci mam wysłać w przeliczeniu na PLN, bo muszę doładować środki na PayPal