Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #oswiadczenie #modameska #oswiadczeniezdupy #firstworldproblems
Pojechałem dzisiaj do #zamosc kupić sobie 2-3 pary spodni i co? I taki #!$%@?! We wszystkich sklepach albo rurki, albo proste opinające uda i łydki, ewentualnie obciskające marchewy. Niedawno pisali na mirko - idź do C&A, sprawdź Levis, i co? I gówno. We wszystkich sklepach to samo! A jak znajdzie się jedna normalna para na 100 przejrzanych, to ma za krótkie nogawki i musiałbym mieć pas pod beniz żeby takie spodnie się na mnie nadawały.. #!$%@? jestem, bo tylko zmarnowałem czas. Następnym razem wybieram się na rynek do majfrendów, może tam dostanę NORMALNE spodnie. Co to się gurwa porobiło z tą męską modą to ja nawet nie..
Pobierz
źródło: comment_iMoUFq9l2f0CvVZ8ve7SoMxd9IshxOSW.jpg
  • 33
Pojechałem dzisiaj do #zamosc kupić sobie 2-3 pary spodni i co? I taki #!$%@?! We wszystkich sklepach albo rurki, albo proste opinające uda i łydki, ewentualnie obciskające marchewy. Niedawno pisali na mirko - idź do C&A, sprawdź Levis, i co? I gówno. We wszystkich sklepach to samo! A jak znajdzie się jedna normalna para na 100 przejrzanych, to ma za krótkie nogawki i musiałbym mieć pas pod beniz żeby takie spodnie się
Pobierz
źródło: comment_4lAqvPb7hiJ0XGSi9AULisFeFRMv4JD9.jpg