Wpis z mikrobloga

@kaziu12: właściwie afrosamurai jest ponad czasowy nie zależnie od tego czy się lubi #randomanimeshit czy nie, niesamowity dubing, klimat, animacja i dobrze wykorzystany postmodernizm

@stoprocent: to wiem... ale jak miałem 15 lat narysowałabym to z głowy bez asekuracji się obrazkami tej postaci...
nie mówiąc o jakości, ale tak to jest jak 5 lat się tego nie robi prawie.
@PanRatel: Będziesz grafikiem czyli, że teraz studiujesz w tym kierunku czy sobie tak właśnie postanowiłeś?
Dobrze robisz jeśli rysowanie to twoja pasja i masz motywację do nauki po 7-10 godzin każdego dnia.
@PanRatel: To musisz się jeszcze zastanowić nad tym, czy jesteś w stanie poświęcać na to tyle czasu każdego dnia.
Jeśli nie poświęcisz na rysowanie naprawdę wielu godzin to konkurencja jest na tyle duża, że będziesz miał ciężko z znalezieniem pracy.
Musiałbyś spytać kogoś kto pracuje w zawodzie. Sam się, tym nie za bardzo interesowałem. Wiem jedynie, że jeśli chcesz coś osiągnąć jako grafik to musisz porządnie przyłożyć się do nauki.
@Kantar: zawodowcy mi powiedzieli że jest dużo osób ze skillem ale mało wyróżniających się. że lepiej być słabym i się wyróżniać niż być dobrym i niewyróżniać