Wpis z mikrobloga

@MarianKolasa: stety lub niestety juz zrobil.
@mamnatopapiery: kiedys konkretnymi odbiorcami byli nastolatkowie. Teraz mysle ze sie to zmienilo. Ja patrze na to obiektywnie, sprawdzilem rankingi i aplikacje typu apple music czy spotify. Utwor napewno juz odniosl sukces.
Dodam jeszcze jeden jego utwor.
whahazhutou - @MarianKolasa: stety lub niestety juz zrobil. 
@mamnatopapiery: kiedys...
@mamnatopapiery: czyli rozumiem ze Weeknd tez mial dobre statystyki bo napalone laski po obejrzeniu Greya robily konta na spotify? Daj spokoj, jego 2 ostatnie utwory to poprostu sukcesy i to jest fakt. Ale ja w ogole nie o tym chcialem
@mamnatopapiery: Nie rozumiem, zgadzasz sie odnoscie sukcesu 2 utworow ale smiejesz sie ze statystyk? Przeciez to sie wzajemnie zaprzecza. Poza tym on chyba jako jeden z bardzo nie wielu brzmi jakos poza studiem. Gdyby falszowal grubo to nikt by na niego nie zwrocil uwagi tam z 10 lat temu gdy byl no namem na utube
@whahazhutou: to ile jest łapek w dól czy w góre to kwestia gustu słuchaczy/oglądających. A że ten wykazuje tendecję pogarszającą się (czasami jak włącze radio lub przejrze jakies rankingi nowych piosenek no to ręce opadają, da się wybrać 3-4 utwory z calej listy) to nie dziwne że w dól jest mniej. Osobiście wole kompletnie inny rodzaj muzyki niż powyższy więc mi się nie podoba, i tylko tyle :)
@whahazhutou: Przez zwrócenie uwagi masz na myśli wpasowanie w biznesplan sprzedawania seksu małolatom, bo 10 lat temu z jutuba do współpracy z usherem i studiem to tak blisko nie było. No i żeby nie było, ja nie twierdzę, że jest jakiś #!$%@?, ale wybitny wcale, ot po prostu we właściwym czasie na właściwym miejscu.
A jak zacznie robić dobrą muzykę to będę słuchać.
@mamnatopapiery: ale mi wlasnie o to chodzi ze on juz robi dobra bo te 2 utwory sa wszedzie. Sprzedaly sie wiekszemu gronu odbiorcow a nie 13 latkom wiec sa dobre. Nie musze chyba przypominac ze jego ostatni 3-4 lata to byla klapa ze nawet 13 letnie fanki mialy go w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)