Wpis z mikrobloga

@ElCidX: Ma za mało motywacji, że potrzeba trenera personalnego i siłowni ? Ja to bym od biegania i jazdy na rowerze, basenu zaczął a nie tak ostro żeby nie można było następnego dnia dupy podetrzeć. Mięśnie powinny się przyzwyczaić do wysiłku najpierw
@ElCidX: Zawsze trochę gnije jak ktoś przychodzi na siłkę w takiej koszulce jak ma ten trener + termo gacie do tego. Może komuś wygodnie ale ultra pedalsko to wygląda. Ja noszę termo odzież pod ubraniem jak gram w piłkę na dworze lub biegam.
@bylejaki: Podejrzewam, że siłka go sponsoruje w zamian za reklamę.
@shdw: Ciężko ocenić teraz ten plan bo nie wiadomo "co autor ma na myśli" długoterminowo, ale tak jak pisze @Slith, robić u nowicjusza cały trening praktycznie tylko jednej partii mięśniowej jest bez sensu. Gość przez następne kilka dni będzie kwiczał z bólu, słabo to motywuje szczególnie początkujących.

No i bez przesady z tym smithem... koleś widać ledwo wyciska pusty gryf więc jak by dostał do ręki samą sztangę to by
@Slith: No chłop przez 5 dni będzie płakał z bólu :) FBW ftw i nic więcej ;) nawet jakby miał machać pustą sztangą to już coś i lepiej niż na maszynach.
@itus: Batman z Alter Ego UA najlepszy na siłownie jak lew królem dżungli jest ;)
@chonasolo: ja to się jutro idę na silke zapisać xD co prawda nie będę miał super diety z dostawą pod drzwi i personalnego trenera ale musze się wziąć za siebie.
@ElCidX: ile wazysz? Ja teraz 104 kg przy 190cm