Wpis z mikrobloga

@flamezz: To jest poprostu postep... Kiedys bajerem byl zegarek z kalkiem bo przydatne jakby nie patrzec. Moj brat na swoim Gearze przeglada wykop, reddita - moze i dla kogos male - ale jest juz to mozliwe, oczywiscie - trzeba troche pomodzic - Gear S ma juz slot na karte sim - poprzednik udostepnial polaczenie z telefonu na zegarek i mozna bylo rozmawiac bez problemu. Kiedys latarka, walkman, slownik kieszonkowy, itd
s.....p - @flamezz: To jest poprostu postep... Kiedys bajerem byl zegarek z kalkiem b...

źródło: comment_Tv26ic9lZu1TYQ0m6sR6xzY7aG3wcTHq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@signap: tylko pytanie czy potrzebujemy czasomierza na ręku czy smartfona . Ja wole zegarek bo nie muszę wyciągać telefonu żeby sprawdzić czas a żeby wejść na stronki internetowe używam telefonu :)
  • Odpowiedz
@flamezz: to zalezy - sa osoby ktore chca pewnie smartwatchfon oraz smartwatch. O ile w kazym wazna jest bateria to trudno aby zegarek mial wszystko bedac jednoczesnie "maly". Gear jako pierwszy zegarek od Samsunga umozliwia po wgraniu specialnego romu - praktycznie to co smartphone. Nawet odbierac rozmowy - Gear S ma juz karte sim oraz przekierowywanie rozmow. Ja jestem za smartwatchem z dodatkowymi funkcjami, w przyszlosci pewnie bedzie to juz
s.....p - @flamezz: to zalezy - sa osoby ktore chca pewnie smartwatchfon oraz smartwa...

źródło: comment_cAJBeGOKIXyWZ8MHVcTWWV8xDRIaHWGs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz