Wpis z mikrobloga

@aleksander-misztela: spróbuj wypełnić wniosek i zobacz czy Ci przyznają (mi np. nie dali choć normalną bankową zdolność kredytową miałem na ok. 100k PLN). Jak Ci przyznają to sprawdź całkowity koszt kredytu. Jeśli jest taki sam jak cena sprzętu to bierz, jeśli nie to niech #!$%@?ą.
@valdo: Oni tam ładnie nakręcają na tej stronie i brzmi to tak, że jakby nawet się nie miało pieniążków, to i tak Ci dadzą na raty.

"Dzięki ratom PayU robisz zakupy nawet wtedy, gdy nie masz środków." ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No nic. Zobaczymy.

A kupuję klasycznego canonka 5DmkII, używany będzie w 95% do filmowania. (chłopaki z #firma - do was przyjdę w 2016) Muszę jeszcze wybrać
@aleksander-misztela: Bardzo fajny wybór, choć ciężko kupić dobrze zachowaną używkę. Fajnie sobie radzi z 28-70 2.8L.

Sam na takiego poluję, ale póki co ze względu na to, że nie filmuję oraz żeby #rozowypasek za mocno nie krzyczał sprawiłem sobie 50D i T17-50 2.8 do tego
@aleksander-misztela: Bardzo fajny wybór, choć ciężko kupić dobrze zachowaną używkę. Fajnie sobie radzi z 28-70 2.8L.

Sam na takiego poluję, ale póki co ze względu na to, że nie filmuję oraz żeby #rozowypasek za mocno nie krzyczał sprawiłem sobie 50D i T17-50 2.8 do tego
@aleksander-misztela: Wszystko fajnie ale niewiele osób uzyskuje pozytywną zdolność kredytową. Ja przykładowo pomimo pozytywnej historii w BIK nie mogę dostać u nich rat przez Mbank za to sam Mbank bez problemu może mi pożyczki udzielić.
@aleksander-misztela: tak, to body jest warte max 1000 - 1200 zł i to tylko dlatego, że jest grip i trochę kart. Samo body już najlepsze lata ma za sobą, a pisanie, że przebieg aparatu to 55 000 klapnięć to srobie nadużycie.

Skoro migawka została wymieniona półtorej roku temu, a na nowej aparat klapnął 55 000 razy, to całe body ogarnęło już około 200 000 zdjęć, a to jest sporo nawet jak