Wpis z mikrobloga

Łowcy jeleni coraz bardziej mnie #!$%@?ą ( ͡º ͜ʖ͡º)

"WITAM,
Przesylam ponizej dwie oferty pracy.
1 OFERTA: (WYMAGANY aktualny certyfikat 135/136 lub 138) :
Zatrudnimy spawaczy MAG. Spawanie grubych konstrukcji.
Odnosnie pracy to jest firma produkujaca wagony kolejowe. Firma miesci sie w okolicy LAVAL.
Stawka: 10 - 10.50 € / h brutto w zaleznosci od umiejetnosci spawalniczych, (podatek z tej stawki to 22.50%).
Premie:
Za kazdy przepracowany dzien premia : 4.56 euro netto. Jezeli pracuje sie na zmiany.
Premie IFM 11% oraz akwiwalent za urlop 10%.
Praca od zaraz.
Odnosnie pozostalych informacji na temat pracy, mieszkania itd zapraszam na strone www.groupeleader.pl Na tej stronie prosze zapoznac sie rowniez z informacjami dla pracownika, punkt 1. Bardzo wazne jest przeslanie nam zdjec wczesniej wykonanych spoin (o ile jest to mozliwe) oraz swoich aktualnych Certyfikatow 136/136 lub 138.
Nastepnie wspolnie z firma bedziemy mogli skosultowac Pana umiejetnosci na podstawie tych zdjec.
Bardzo prosze o szybkie zastanowienie sie nad oferta i o odpowiedz mailowa.
My nastepnie skontaktujemy sie telefonicznie

2 OFERTA : (WYMAGANE umiejetnosci) :
Odnosnie pracy to jest firma www.jefmag.fr
10.10-10.30 € / h brutto (podatek z tej stawki to 22.50%) ale oprocz tego placimy premie IFM 11% oraz akwiwalent za urlop 10%, co praktycznie pokrywaja ten podatek.
Dodatkowo jesli jest praca na dwie zmiany to jest okolo 150€ premii na miesiac.
Oprocz tego jesli jest sie obecnym w pracy to jest premia co 3 miesiac 75 euro.
Oczywiscie bedziemy chcieli zeby pracowac na zmiany bo wiaze sie to z wiekszymi pieniedzmi.
Praca od zaraz, na dluzszy okres czasu z mozliwoscia umowy na stale.
Odnosnie pozostalych informacji na temat pracy, mieszkania itd zapraszam na strone www.groupeleader.pl Na tej stronie prosze zapoznac sie rowniez z informacjami dla pracownika, punkt 1. Bardzo wazne jest przeslanie nam zdjecia spoin (o ile jest to mozliwe), ktore Pan wykonywal.
Nastepnie wspolnie z firma bedziemy mogli skosultowac Pana umiejetnosci na podstawie tych zdjec.
Bardzo prosze o szybkie zastanowienie sie nad oferta i o odpowiedz mailowa.
My nastepnie skontaktujemy sie telefonicznie"

Napisałem typowi, żeby spadał na drzewo bo mieszkałem i znam zarobki #pracaspawaczamnieprzeistacza #francja

Typ mi odpisał, że skoro znam to po co odpowiadam na oferty we Francji.

Tak się składa, że firmy obok których pracowałem pod Paryżem płaciły monterom 18€/h - dodając do tego polskiego handlarza murzynami powinno zostać ~15€ dla pracownika.

Gamoń pewnie dorwał robote przez 10 pośredników ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#praca #januszebiznesu #zagranico #emigracja
  • 7