Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie zastanawia, jakie ##!$%@? kieruje ludźmi znęcającymi się nad zwierzętami?
Przykład poniżej w filmiku (bicie cieląt, rzucanie nimi, kopanie, wbijanie wideł w krowie nogi). Jak można znęcać się nad czymś co ma nam przynieść pieniądze (człowiek znęca się na krową chociaż doi ją żeby mieć pieniądze) czy też jedzenie jeśli efektem naszej hodowli ma być mięso do własnego użytku. Przecież takie zwierze gorzej rośnie gorzej się czuje, jest zestresowane czego efektem jest spadek wydajności, gorsze przybieranie na wadze (jeśli chodzi o zwierzęta hodowane na mięso), a to się równa z mniejszymi zarobkami. Więc po co to robią?
Nie jestem #vege ale #!$%@?ą mnie takie zachowania.

#zwierzeta #gorzkiezale #przemysleniazdupy
Igoras - Zawsze mnie zastanawia, jakie ##!$%@? kieruje ludźmi znęcającymi się nad zwi...
  • 3
@Igoras: Pokazujesz skrajne przypadki, wiem że zaraz wyjedziesz z hurr durr że się nie znam ale wszystkie tego typu nagrania są mi znane od 2-5 lat i w większości to po prostu skrajność.
Btw. w normalnej rzeźni wszystko idzie gładko i bez zakłóceń. P
rzykro mi że oburza Cię to co większość je na obiad.
@Melegan: nie mnie nie oburza to że one są zabijane w rzeźni i wiem jak to wygląda (tak jak napisałeś w idzie to gładko i bez zakłóceń), mnie oburza znęcanie się nad nimi w okresie kiedy normalny człowiek powinien się nimi opiekować czyli w większości przypadków do momentu kiedy są sprzedawane. Czyli skracając - oburza mnie fakt niepotrzebnego bicia zwierzęcia.