Wpis z mikrobloga

1) poznaj na imprezie rozowego
2) regularne #seksy od 2 randki
3) z czasem uswiadamiaj sobie ze nie jest w twoim typie
4) ciagnij to dalej bo darmowe #seksy
5) po miesiacu rozowy zaczyna sie fochowac bo spotkania tylko na 1h
6) uswiadom rozowego ze traktujesz ja jak znajoma i nie jest to zwiazek
7) szok i niedowierzanie, zdziwienie i placz
8) koniec seksow ( ͡° ʖ̯ ͡°)
9) #feels bo troche ##!$%@?
  • 159
@TheOneAndOnly: @UndaMarina: @amisquew91: @SebusPL: W tej dyskusji jestem w 100% po stronie różowych. Każdy kto nie jest umysłowo #!$%@? wie doskonale, że laski się dużo łatwiej angażują emocjonalnie, i regularne randki + seks traktują jako coś poważnego. Dlatego jeśli ty wiesz, że nie chcesz nic więcej, to zachowujesz się jak facet i ją o tym informujesz - niektórym taka relacja będzie pasować, innym nie; jeśli nie, to wtedy
@UndaMarina: i mialbym o tak zrezygnowac z dobrych #seksow z ktorych dwie strony mialy przyjemnosc? Prosze cie... problemem sa rozowe dla ktorych seks to nie jest normalna potrzeba fizjologiczna tylko gloryfikowanym przekazaniem wianuszka i poczatkiem dlugoterminowej relacji bez konsultacji z druga strona


@TheOneAndOnly: sama racja, nie wiem czemu hejtuja :)
@SebusPL: To po co to robicie? Najpierw pozwalacie kobiecie robić sobie nadzieję (oczywiście Wam się wydaje, że jesteście w porządku, bo przecież niczego nie obiecywaliście... ale powiedzieć prawdę też żaden nie raczy), a potem narzekacie, że różowe takie niekumate, że ich wina, że Wy tacy biedni, bo Wam nie daję spokoju....
Kastrować takich i do studni.
@RandyMarsh: Wiem, że ironia, ale jednak...w połowie racja. Dlaczego ludzie nie szanują wzajemnie swoich uczuć i swojego czasu?
Jeżeli wiesz, że nic z tego, powiedz to jeszcze w tej minucie, w której o tym pomyślisz, a nie wykorzystuj człowieka. A jeśli już zacząłeś tę grę, to przynajmniej postaraj się, by coś z tego wyszło.
@Spacijesc: Oczywiście, że wykorzystują do tego seks.
Kobieta ma takie same potrzeby jak facet. A teksty w stylu:
seks = UCZUCIA

Proszę Cie, jak laska daje w kiblu na imprezie to faktycznie musi być UCZUĆ !!

Jeśli ktoś potrafi uprawiać seks bez angażowania się to według mnie jest to ok. Tylko jeśli obydwie strony wiedzą o tym i są jasno postawione reguły tego "wolnego związku".
@Smerfny_Dupek: Tutaj widać jasno, że dla niej jednak seks = uczucia. NIe mówimy o patologii i momentach, kiedy mózg zostaje wyłączony za sprawą różnych substancji.
Poza tym....te wszystkie nierealne filmy wmówiły kobietom, że wielkie love story może spotkać nas wszędzie, nawet po seksie w kiblu, więc jednak mimowolnie gdzieś tam tli się nadzieja.....
Ja #!$%@?... Wykop schodzi na psy. Wylęgarnia stulej chwalących sie ruchankiem. I to jeszcze w tych czasach jak by to było cos ledwo osiągalnego.
@Spacijesc: No ok, patrząc na historię @TheOneAndOnly jest to po prostu zwykłe nieporozumienie.
On szukał seksów, ona związku.
Ale uwierz mi, często bywa również odwrotnie, że to kobieta szuka tylko i wyłącznie seksu.

Jeśli chodzi o te nierealne filmy - to się z Tobą zgodzę w 100%.
Nie tylko kobietom wmówiły, ale również facetom.