Wpis z mikrobloga

#uber #ubertrojmiasto #jaknouber

Wczoraj pierwszy dzień, kilka kursów. Kilka przemyśleń:
- aplikacja ogólnie jest super, tylko trzeba uważać, czy w jakiś głupi sposób nie zawiesiła się. 30 min czekałem na jakieś zgłoszenie, dopiero jak kapnąłem się, że może warto zrestartować, od razu miałem zgłoszenie...
- ludzie bardzo spoko, widać, że raczej ogarnięci,
- stawki przyjemne, dla kogoś kto chce dorobić sprawa idealna,

Śmiesznych historii raczej brak, ale może dziś coś będzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 35
@Kacc: Np jakie? Z ciekawości pytam. Z resztą jest jeszcze za granicą Uber Black, SUV i inne takie, gdzie masz właśnie bardziej "wypasione" samochody. Do takiego szybkiego, krótkiego przemieszczania się takie wymagania są ok moim zdaniem.

@cebulowa_zydomasokomuna: Sprzedaj stary, kup pod Ubera nowy ;)
@jakno: nie no, tak sobie fantazjuję. 10 lat jest spoko limitem, jak na polskie warunki są to względnie nowe samochody. Przydałby się w Polsce Uber Black ;)
@FredzIo: @jakno: w sumie to nawet dzisiaj mi brakuje jakiegoś UberBlack czy SUV, bo muszę pojechać we 2 osoby na lotnisko z walizkami i UberPOP nie będę ryzykował, bo przyjedzie jeszcze jakiś Hyundai i10 :/
@Kacc: We 2 osoby z walizkami zmieścisz się do praktycznie każdego samochodu no chyba, że masz wyjazd na 2 miesiące i bierzesz kupę rzeczy. To, że raz w roku potrzebujesz duży samochód na wakacje nie oznacza, że jest takie zapotrzebowanie w skali całego miasta na przestrzeni całego roku.
To, że raz w roku potrzebujesz duży samochód na wakacje nie oznacza, że jest takie zapotrzebowanie w skali całego miasta na przestrzeni całego roku.


@FredzIo: a czy ja to napisałem?