Wpis z mikrobloga

#uber #ubertrojmiasto #jaknouber

Wczoraj pierwszy dzień, kilka kursów. Kilka przemyśleń:
- aplikacja ogólnie jest super, tylko trzeba uważać, czy w jakiś głupi sposób nie zawiesiła się. 30 min czekałem na jakieś zgłoszenie, dopiero jak kapnąłem się, że może warto zrestartować, od razu miałem zgłoszenie...
- ludzie bardzo spoko, widać, że raczej ogarnięci,
- stawki przyjemne, dla kogoś kto chce dorobić sprawa idealna,

Śmiesznych historii raczej brak, ale może dziś coś będzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 35
@Kacc: Nie, ale odnoszę się do poprzednich postów, że będzie Uber Black, albo SUV. Z tego co wiem to ma być UberXL w Krakowie, czyli 7 osobowy. Ale ma działać w ten sposób, że kierowca jest dostępny i w UberPOP i w UberXL. To wydaje się rozsądnym rozwiązaniem.
@FredzIo: Domyślam się, że jesteśmy za małym rynkiem na coś takiego, tylko marudzę, że sam bym czasem skorzystał.

W takim systemie działa UberFamily w Warszawie. Ostatnio zamówiłem UberPop i przyjechał gość z fotelikiem, ale na normalnej stawce.
@Kacc: U nas w krk nie ma UberFamily i często klienci zamawiają i pakują się z dzieckiem. Część kierowców słusznie ich #!$%@?, część wozi foteliki w bagażniku, a część ryzykuje i ich wiezie np. ja :D.
@FredzIo: a korzystasz z tego waszego krakowskiego uberowego CB? Jak jeździłem, to widziałem, że kierowcy niektórzy mieli jakieś appki na smartfonach do czatu ze sobą i czasem ktoś coś gadał do radyjka.
@FredzIo: śmieszna sprawa, tak w ogóle Uber w Krakowie >>>> Uber w Warszawie, króciutki czas oczekiwania, bardzo mili kierowcy i fajniejsze samochody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kacc: No. Raz jechałem w Warszawie i jechałem Toyota Yaris. Ja sam jeżdżę Nissanem Qashqaiem, Golfem VI i Audi S3, więc nie ma porównania. A tak to jeżdzą spoko fury u nas. Klasa srednia typu Octavia, Astra, Focus. Albo fura wysokiej klasy starsza typu Audi A6, A4, bmw 3 albo jakieś B klasy tylko nowiutkie Nissan Note, Nissan Leaf, Skoda Fabia.
@jakno: No ile jeździłeś, ile kilometrów zrobiłeś? Jeśli to liczyłeś. Ile Ci samochód spala?
Wiadomo, że na początku masz duzo bonusów, więc podaj ile to wyszło z bonusami i ile by było bez bonusów jeśli się orientujesz.

Sam nie jestem z dużego miasta, a chętnie bym pojeździł :)