Wpis z mikrobloga

Skończyłem właśnie Neon Genesis Evangelion, które miałem lata temu rozpoczęte, ale nei mogłem się zebrać do obejrzenia.

Dwa ostatnie odcinki to psychodeliczny trip po ego - dokłądnie to, widać żę twórca faktycznie był kiedyś na skraju #depresja i samobójstwa i widać przemiane postaci oraz odkrywanie własnego ja. De facto takie #wychodzimyzprzegrywu. Braku szacunku i nienawiśc samego siebie. Próby pokochania siebie.

Geniusz, geniusz, geniusz. Dawno nie widziałem tak mocnej psychologii, jeśli są tu fani mocnego kina to zdecydowanie polecę i chętnie przyjmę coś równie dobrego - bo szczerze, nie zetknąłem się jeszcze!

#neongenesisevangelion #filmy #srkmvs #psychodeliki
sorek - Skończyłem właśnie Neon Genesis Evangelion, które miałem lata temu rozpoczęte...

źródło: comment_tHqUXIV8Ca56UCB5mHbvaMPeHbTr3rQu.jpg

Pobierz
  • 24
@sorek: To co mówi @80sLove jest prawdą, oglądałem ten serial i pamiętam, że na koniec jednego z ostatnich odcinków były tylko szkice z następnego odcinka, które zostały wykorzystane już nie w serialu.
A teraz z polecanek:
- The End Of Evangelion (nazywane też Air i to miało być zamiast ostatnich dwóch odcinków) i potem przezajebiaszczy Rebuild of Evangelion (na razie są 3 części z 4, trzeciej nie oglądałem - czekam już