Wpis z mikrobloga

1. Bądź mną
2. Szukaj mieszkania we #wroclaw , bo zaczynasz za niedługo szkołę
3. Znajdujesz fajny pokój, więc dzwonisz do właścicielki
4.Wszystko cacy, miejsce zaklepane, tłumaczysz jej, że dopiero po 10. września możesz się zjawić
5. Czekaj i pracuj by mieć hajsy na pierwszy miesiąc
6. Zadzwoń dziś
7.Dowiedz się, że nie ma już miejsca ( )
8. Brak profitu i są wszystkie punkty

Spłoniesz w piekle zła kobieto
#gorzkiezale #logikarozowychpaskow
  • 18
  • Odpowiedz
@KhorneFlakes: Spoko, jak szedłem na pierwszy rok, miałem delikatnie podobną sytuację.

#coolstory
Pochodzę z innego miasta, więc z kolegami - we czterech - szukaliśmy ogłoszeń. Umówiliśmy się z co najmniej 6 właścicielami na jeden dzień. Przyjechaliśmy autem do Wrocławia, oglądaliśmy różne mieszkania. Po kilku godzinach uznaliśmy, że jednak to pierwsze było najlepsze, ok, super i w ogóle. To dzwonimy to właściciela, że jedziemy podpisać umowę, że chcemy wynająć
  • Odpowiedz
@KhorneFlakes: o jak mnie takie osoby #!$%@?ły ( ͠° ͟ل͜ ͡°) jakbyś szukał wcześniej, to byś znalazł mieszkanie od emerytowanego oficera jak ja, gość ma 5 mieszkań i ma #!$%@? w cene ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@KhorneFlakes: Proszę cię, też wrocław i też miałem przeboje z szukaniem mieszkania. Jeżeli nie masz w łapie podpisanej umowy i zapłaconej kaucji to nie ma czegoś takiego jak "miejsce zaklepane" i szczerze to się w sumie nie dziwię.
  • Odpowiedz
@mateusz-sus: racja, pierwsze co trzeba pojechać na miejsce, sprawdzić czy te zdjęcia odpowiadają faktycznemu stanowi mieszkania, bo na zdjęciach nie widać czy rury przeciekają, czy łóżka skrzypią albo śmierdzą, sprawdzasz przy okazji wynajmującego czy to nie jest stary zgred albo typowa grażyna, podpisujesz od razu umowe, wpłacasz kaucje, śpisz spokojnie
  • Odpowiedz
@KhorneFlakes: tak w temacie mieszkań - od kilku dni rzeźbię serwis ogłoszeniowy w tej dziedzinie. Tak przy okazji zapytam - czego osoby poszukujące mieszkania oczekują w serwisie ogłoszeniowym? Jakieś parametry ogłoszenia? wymagane szczegóły?
  • Odpowiedz
@Patryk: W mojej opinii istniejące serwisy są wystarczające, jedynie niektórzy właściciele są leniwi i nie opisują wszystkich aspektów mieszkania.
  • Odpowiedz