Wpis z mikrobloga

Ech, myślałem naiwnie, że jutro będę mógł już odebrać moje #xiaomi redmi 2 note, a tu dupa - paczka mimo bycia oficjalnie wysłaną z Holandii (zakupione na ali od goldwaya), została zatrzymana przez celników. Czyli pewnie VAT będzie trzeba zapłacić. Jak to wygląda? VAT zostanie mi doliczony i będę mógł po opłacie ją odebrać na poczcie, czy trzeba będzie latać po urzędach? Stolica here.

#aliexpress #goldway #pytanie #majfrendy
Pobierz kebabzranajaksmietana - Ech, myślałem naiwnie, że jutro będę mógł już odebrać moje #x...
źródło: comment_ti0JYyxeRCdjvtoaLBIpvF1WolfdJ7u0.jpg
  • 66
@Flichu: yup, mój też. Chyba wszystkie Note'y od Goldiego zakupione ~25. trafiły na jeden transport, celnicy ogarneli i trzepią mamonę. Zastanawiam teraz czy wyprzedzić cios i już pisać do Zabrza z dowodami zakupu, czy jednak czekać na polecony.
@kamil911: @polskipl: @meathor:
Zadzwoniłem do WERu.
Jeżeli ktoś chce szybciej to załatwić a ma już zatrzymano w cle to na: werzabrze.doz@katowice.poczta-polska.pl wysyła maila
Tytuł - numer przesyłki
Treść: Na własne potrzeby zamówiłem telefon komórkowy w cenie <>. Przesyłka kosztowała < > (darmowa). Do tego dane adresowe, PESEL. + 2 załączniki 1. Screen aukcji 2. Potwierdzenie przelewu/zapłaty.