Wpis z mikrobloga

Kojarzycie ten wpis?

Dobra moi drodzy, członek #wegemafiawypok z tej strony, jedziemy z tym .Otóż to był bait, cała historia zmyślona. W wege społeczności jest taki tekst na uciszenie jakichkolwiek dyskusji o wege "Jaka jest choroba na którą chorują TYLKO weganie" pozdro od Durianridera. Czyli się potwierdziło, nie ma co odpowiedzieć :D Pozdro.
A burger z fotki jest z soczewicy :3

@hardporecon: nie ma się kogo pozbywać :) Mój różowy nie istnieje

abyś sobie życia nie s--------ł. Sam wegetarianizm jest już chorobą.

Idąc tymi standardami to już sam sobie s----------m i jestem chory :<

@zirytowana_plaszczka:

nawet Tobie nie zrobi mięsnego posiłku, zastanowiłbym się nad sensem tego związku

Przekładanie własnych przekonań nad to, żeby partner/partnerka nie siedział/a na głodzie bo nie umie sam gotować? No chyba nie.

@peszmerd: Twoja kobieta jadła tak jak powinna, dostarczała wystarczająco kcal i substancji odżywczych? Wina może leżeć po jej złym odżywianiu a nie wege samym w sobie.

@pacho: Nazwanie czegoś "n-----------m umysłowym" traktować jako "nie mam nic do powiedzenia na ten temat bo się nie znam, nie dochodzą do mnie argumenty, ale jakoś odznaczę swoją obecność"?

@neuwerg: teraz już wiesz. Nic nie mają. Na potrzeby wpisu miały :D
@basiura: hue hue hue

@xlolax33 Kolejny głos rozsądku, yay! @spearo To z osteoporozą ma sens, nabiał nie wpływa korzystnie na kości, wręcz przeciwnie - wypłukuje wapń. Jest korelacja między spożyciem nabiału a zachorowaniem na osteoporozę. Ofc czym więcej nabiału, tym więcej zachorować.

@qern: @MusztardowyWolnorynkowiec @jarzynka O, widzę kabereciarze na pokładzie.

@NormanCroucher Dziękujemy, również pozdrawiamy.

@nuguns Dieta wegańska zdaje się ciężka na początku, jak się jadło całe życie schaboszczaki. Kilka publikacji, parę artykułów i wszelkie wątpliwości odchodzą w siną dal.

@xvovx:

Na diecie wegetariańskiej już trzeba na to chwilę poświęcić żeby na siebie samego problemów nie sprowadzić


No właśnie o to chodzi, CHWILĘ. Szybko można to załapać.

@klpt12 Niedobory b12 dotyczą też mięsożerców, w USA na mięsie stojących są one dość powszechne.

@e3fa: Dlaczego Twoja koleżanka gotuje mężowi? Jest wege "bo moda"?
@Oskarek89: @MarianoaItaliano: @vision_of_satan @deroo @Cesarz_Polski
No i wołam też prawilniaków @grecki @SScherzo i @GilbertBaker . Z pozdrowieniami dla @Im_from_alaska

Zapraszam też do czarnolistowania i pisania notatek. Tylko nie zapomnijcie o tym poinformować ;*
#bekazwegetarian #wegetarianizm #weganizm
m.....1 - Kojarzycie ten wpis?

Dobra moi drodzy, członek #wegemafiawypok z tej str...

źródło: comment_K8Gb9MF4ILB52bo2cO2mxNWT4exeB8Ah.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nazywam Cię hipokrytą bo tak dzielnie walczysz o kurczaki a o dzieci w Afryce nie.


@Navrazz: EE co? A czytać ze zrozumieniem potrafisz? Propagowanie weganizmu jako sposób walki z głodem + wpłacanie pieniędzy na organizacje walczące z klęskami żywieniowymi się nie liczy mam rozumieć. Co Ty robisz?

Chodzenie w chińskich ciuchach i używanie chińskiej elektroniki też Ci nie
  • Odpowiedz
@peszmerd: Siema, już jestem. Nie moje ideologie, nie ja wymyśliłem weganizm/wegetarianizm i nie ja to uporządkowałem. Co do błędów logiki? W weganizmie logika jest, tutaj nawet nie ma z czym dyskutować. Wystarczy otwarty umysł i trochę empatii żeby to zauważyć. Jak jakieś błędy wypunktowane to raczej mojemu przedstawieniu tematu, bo mistrzem internetowych dyskusji nie jestem. Rozkręcić jakiś temat mogę, ale żeby potem dalej w tym siedzieć, tu już nie za
  • Odpowiedz
@grecki: o kurna chłopie. Teraz to odleciałeś.

nie p---------m się - zapytaleś o kurczaki i krowy. Nie spodobała Ci się odpowiedź i zacząłeś szczekać. Nazwanie kogoś ignorantem, to nie jest obraza. Gdybyś napisał "wiem, że mleko to nie jest dla mnie, ale za bardzo lubię mleko" zamiast "krowy są szczęśliwe" - nie pisałbym o ignorancji.

Prześledzę historię naszej "rozmowy":
1. Napisałem
  • Odpowiedz