Wpis z mikrobloga

Mirki, co mój #rozowypasek ostatnio #!$%@?ł..
W samochodzie jakiś czas temu przetarł się przewód od prędkościomierza i od tamtej pory go nie wymieniam, bo przy okazji zepsutego prędkościomierza, nie działa też licznik przejechanych kilometrów :)
Jedziemy sobie z #rozowypasek do Zwardonia i na wysokości Skoczowa z krzaków celuje do nas #policja. Trochę zwolniłem, na co żona do mnie z pełną powagą
- i na #!$%@? hamujesz, przecież i tak im pokaże że jedziemy 0 km/h
.
Jak by ktoś nie załapał żona przez 30 lat była święcie przekonana, że na suszarce widać prędkość z prędkościomierza - no bo niby #!$%@? skąd?
#heheszki #takaprawda
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja pierrr.. pita jeszcze zrozumiem, ale jak można nie umieć umówić się do lekarza?


@siejeje: do płatnego to ide i płace, a do normalnego to co? jak się rejestrować? która kolejka? ile przyjść przed czasem? co przynieść ze sobą?
  • Odpowiedz
@zolwixx: rejestrujesz sie w rejestracji, kolejka tak jak u platnego, czyli czekasz w tej, ktora obowiazuje do twojego lekarza, przychodzisz na godzine, na ktora jestes umowiony lub 30 minut wczesniej (zalezy jak dlugie kolejki), przynosisz nic, ewentualnie dowod moze byc potrzebny do rejestracji

voila
  • Odpowiedz