Wpis z mikrobloga

@kopek: szczerze polecam Volvo V50 kombi, mam od 2 lat - zero problemów - 2007r kombi 1.6D może zbyt słaby ale 130km/h autostrada 5.5l/100km - 5 osób + załadowany "po szyję", średnia po mieście Wrocław 6.0

ps. szukaj auta z tempomatem jak jeździsz po autostradach
@klark: hmm, no może, ale przed liftem wypieszczona powinna się jakaś znaleźć. W komisie pod Rzeszowem, 3 miesiące temu była z 2006 za 12k, z climatronikiem i ładną jasną tapicerką z fotelami skórzanymi
@symetryczny: w Rzeszowie i okolicach oglądałem wszystkie, bo szukałem auta dla żony :) Nic ciekawego nie było, ładna przed liftem to właśnie w granicach tych 17 kzl.
Do 17k pewnie uda się znaleźć Focusa Mk2. Posiadam Mk3, wcześniej miałem Mk1 i polecam. Prowadzi się je naprawdę dobrze, są wygodne i dość przestronne jak na swoją klasę.
@kopek: cena ciekawie niska, ale auto jest po modach u Cinka (cinsoft.pl), więc przeniesienie napędu powinno być zdrowe, więc mimo wszystko godne zainteresowania.
Ciekawe czy ktoś z forum je zna?
ps. jeździłeś kiedyś Oplem159? To szerokie, ciężkie i generalnie duże auto i prowadzi się nieźle, ale nie ma mowy o niskim spalaniu przy dynamicznej jeździe (a inna jazda nowoczesnym diesel'em nie ma sensu, bo wszystko zapcha się sadzą).