Wpis z mikrobloga

Cześć,
nie bardzo mam pomysł, gdzie mogłabym zapytać o to, więc pomyślałam o Was. Czy ktoś jest mi w stanie polecić fajne miejsce, chodzi o #gory , konkretniej #dolnyslask , w którym mogłaby się zatrzymać młoda mirabelka? :) Potrzebuję ładnych widoków i miejsca, w którym można odpocząć. Koszty mają znaczenie, nie stać mnie na jakieś luksusowe wypady.
#podroze
  • 12
@AmazingNickname: to może w pociąg do Szklarskiej Poręby Górnej i ok. 5 h spacer do Schroniska Odrodzenie? Albo w pociąg do jeleniej, przesiadka do Karpacza i kawałek bliżej będzie. Ewentualnie spanie w Domu Śląskim, ale tego miejsca nie lubię więc też nie polecam. W Samotni ani w Strzesze Akademickiej nigdy nie spałem, ale w sumie to Strzecha byłaby najbardziej optymalna. W środku, wszędzie blisko i widok niezły. Lżej w sumie się
@AmazingNickname: pod Śnieżnikiem nie spałem, ale pod Kopą Biskupią jest bardzo przyjemnie i cicho. Idealne miejsce, żeby oderwać się od rzeczywistości, plus nie ma problemu z pościelą bo po prostu jest. No i można zabrać psa ewentualnie.
@AmazingNickname: http://mapa-turystyczna.pl/route/s0bu obczaj sobie tutaj jak się dostać. :) Auto w Karpaczu na parkingu i w góry! Tam spokojne jest podejście (zamiast tego które tutaj pokazuje, proponuję postawić auto wyżej i iść przez Samotnię - zbyt ładne schronisko żeby je ominąć, choć to tak blisko ze Strzechy np. że zejść tam można choćby na obiad, może nie w klapkach ale szlak jest dobrej jakości wiele nie trzeba). Może jeszcze schronisko Pod