Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki temat jest prosty:

Jest #niebieskipasek z którym szczerze się nienawidzimy, jest to nienawiść z rodzaju z ciemnej bramy wychodzi jeden żywy (oficjalnie nie przyznana, ale potwierdzona czynami). Nasz cel jest w ziwązku z kobietą bez której sobie świata nie wyobraża (cały ten p--------k: w planach zaręczyny, ślub, bękarty itd.), na nasze szczeście my mamy bardzo dobre relacje z tym #rozowypasek, na tyle dobre, że wspólne imprezki, wspólna alkoholizacja itp. z opcją na coś więcej (tak, tak kiedyś tak dziewcionka solidnie zarywała do mnie ja ten ogień podtrzymywałem( ͡° ͜ʖ ͡°))...ostatnio czara goryczy została przelana..

Pytanie zasadnicze czy kodeks #c--------------l propsuje wygrzmocenie rzeczonej niewiasty celem r--------a życia tego pomiotła czy jednak to już wykracza daleko poza #karnykutas ??? szczerze decyzję już podjąłem, jesteśmy wstępnie umówieni na wspólny wyjazd w szerszym gronie w góry, bez #kutasiarza <- pała ma dyżury w tym czasie i nie dostał urlopu ( ͡ ͜ʖ ͡)

#logikaniebieskichpaskow chyba też się łapie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bodhisattva_: @Waspin: bez znaczenia, celem jest nasranie komuś na czoło, a on taki zakochany w niej nie długo zaręczyny mają być ( ) po uwage biorę jeszcze wstrzymanie się do ślubu czyli z jakiś rok ale trudno przewidzieć czy będzie taka okazja
  • Odpowiedz
@ElGovanni: generlanie, tak. ja jednak utrzymuje z nia jakikolwiek kontakt bo wiem jak to bardzo wqrwia jej niebieskiego. nie mialbym skrupułów w temacie zaliczenia jej i tego, że później miała by #przypal z tego powodu

Oczywistym jest, że trochę gówna będzie latało w powietrzu.
@hatterka: ten typ tak nie ma, będzie r-------y, zniszczony ale na to go nie stać. ona jest rozważana tylko jako narzędzie.
  • Odpowiedz
@proba1: ale wyrzuty sumienia mogą ją zniszczyć, szczególnie jak masz zamiar ją upić i jeszcze to kręcić. s-----------o level hard, powodzenia w dalszym życiu
  • Odpowiedz