Wpis z mikrobloga

Orkowie w Gothic 2: NK są za potężni. Mam 19 poziom, mistrz (60%) broni jednoręcznej i 75 siły, broń 70 obrażeń a i tak cudem jest sprowadzić jego poziom życia poniżej 50%. Jeszcze #!$%@? jak jest jeden to można jakoś mikrować, uniki itp. Ale jeśli mam most w Jarkendarze na którym jest 3 orków i za cholere nie da się go inaczej przebyć to co mam zrobić? 3 rodział więc po prostu musze zabić Kruka. Pancerz to oczywiście lekki łowcy smoków. Poszukiwacze to pestka, ale jeden ork to już wyzwanie. Całą grę mam #!$%@?ć przed nimi? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gothic #nockruka
  • 46
  • Odpowiedz
@Jurigag: "Nie umiem grać" bo sobie radzę na niższym poziomie i nie muszę latać po krzakach godzinami, wybijając wilki? Jak się jest nubalajem to trzeba cierpieć, ja pykam 2-3 orków ze Szponem Beliara w dupie.
  • Odpowiedz
@Jurigag:
@NiespelnionyMeloman:
Ja jebię ale mnie #!$%@?ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem #!$%@? łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz #!$%@? na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy
  • Odpowiedz
#!$%@?, wszedłem w ten archiwalny wątek bo jestem w podobnej sytuacji - mnóstwo razy grałem w podstawkę G2, ale to moje podejście do Nocy Kruka - te same staty, tylko drugi rozdział i jestem w Jarkendarze (Górniczej Doliny nie tykałem), Kruk uciekł w #!$%@?, a ja nie umiem rozdupcyć orka xd. teraz się dowiedziałem że jestem lamą, a czyściłem #!$%@? khorinis przedtem jak się dało, a w trakcie Jarkendaru czyściłem z piratami
  • Odpowiedz
Ktoś pisał, że ta postać z wątku ma za mało siły, że za dużo pkt nauki poszło w skill. W uproszczeniu obrażenia liczone są tak: damage = [(strength+weapondamage-armor-1)/10];
Kiedy wchodzi krytyk to nie dzieli się przez 10. Jak widać skill na poczatek jest ważnieszy niż siła bo im większa szansa na krytyk tym cześciej wpadnie większy damage. Wróciłem do gry po latach. Ubiłem wszystko w Khorinis poza cieniowtworami, wargami i szkieletami. Wybiłem
  • Odpowiedz