Wpis z mikrobloga

Orkowie w Gothic 2: NK są za potężni. Mam 19 poziom, mistrz (60%) broni jednoręcznej i 75 siły, broń 70 obrażeń a i tak cudem jest sprowadzić jego poziom życia poniżej 50%. Jeszcze #!$%@? jak jest jeden to można jakoś mikrować, uniki itp. Ale jeśli mam most w Jarkendarze na którym jest 3 orków i za cholere nie da się go inaczej przebyć to co mam zrobić? 3 rodział więc po prostu musze zabić Kruka. Pancerz to oczywiście lekki łowcy smoków. Poszukiwacze to pestka, ale jeden ork to już wyzwanie. Całą grę mam #!$%@?ć przed nimi? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gothic #nockruka
  • 46
  • Odpowiedz
@an0n1m_256: Ja #!$%@?, dodałem wpis o tym że orkowie są za mocni po prostu w NK a Ty robisz ze mnie idiote. Trik z jabłkami i grzybkami już zrobiłem, expie dosłownie wszędzie gdzie jestem. Weź już się nie udzielaj bo nieciekawie się z Tobą rozmawia.
  • Odpowiedz
@NiespelnionyMeloman: Nie są.To twoja postać jest za słaba,rozwijasz ją tak,że orki ją wpieprzają na śniadanie.

I nie - nie robię z ciebie idioty,po prostu nie ogarnąłeś szczegółów a najemnik to w sumie dość słaba postać,najtrudniejsza w rozgrywce.

Zacząć od początku,rozwijać raczej dwuręczne (walczących jednoręczną masz na dystans) a jak pojawi się mnożnik nie podnosić siły expem. Rozwinąć mikstury i języki,używać tabliczek i jabłek - a będzie lepiej pod koniec gry.Ale z
  • Odpowiedz
@NiespelnionyMeloman: Sorry,dekoncentracja... No to zaczynaj od początku.Serio.Smoki albo jaszczuroczłeki cię prawie na pewno wykończą w 4 rozdziale jak nie zrobią tego orki w dolinie których unikałeś w 2. Jaszczuroludzie są prawie tak silni jak orki,a pilnują każdej drogi do smoków. Czarować nie czarujesz przecież,nie masz prawie szans w dolinie.Schrupią cię.
  • Odpowiedz
@an0n1m_256: Aj tam, kiedyś zrobię kolejne podejście jak teraz utknę na dłużej. Mimo wszystko, dzięki za porady. O ile pamiętam bagienny smok jest bardzo łatwy bo towarzyszą mi łowcy smoków. Reszta jest trudna.
  • Odpowiedz
@NiespelnionyMeloman: wróc się do khorinis i do górniczej doliny i powybijaj wszystko co się tam rusza, 19 POZIOM SIĘ #!$%@? WBIJA W I ROZDZIALE GRY, zacznij od nowa, wybijasz CAŁE KHORINIS oraz wykonujesz wszystkie zadania jakie możesz (możesz sobie odpuścić szkielety oraz wargi bo są problematyczne), powinieneś mieć 19-20 lvl na początku II rozdziału, potem do jarkendaru, po jarkendarze około 26-27 lvl, potem górnicza dolina(wybijasz każdego orka i smoczego zębacza jakiego
  • Odpowiedz
@Jurigag: No tak, w 1 rozdziale gry wbija się 95000 punktów doświadczenia. Ty chyba grałeś w inną grę. Wyżej napisałem że w Khorinis powybijałem większość rzeczy. W Gróniczej dolinie co mam wybić? Orki? Też eksprolowałem sporo ale mroczne zębacze i orki raczej sporo utrudniają.
  • Odpowiedz
@NiespelnionyMeloman: wbija się bez problemu, raz wbiłem 21 lvl, grałem w tą samą, najwidoczniej ominąłeś większość questów albo jednak nie wybiłeś większości rzeczy, tak orki i smocze zębacze, tylko że najpierw idziesz do jarkendaru bo z szponem beliara całe gd wybija się z palcem w nosie w II rozdziale, jeśli nie jesteś w stanie wbić chociaż 17 lvla przed wejściem do jarkendaru to daruj sobie tą grę, ale ja zawsze wbijam
  • Odpowiedz
@NiespelnionyMeloman: każdy smok jest prosty, bo na tym etapie gry ma się już użyte bonusy i 140++ siły i ze szponem beliara to jest chwila, ewentualnie zawsze można przyzwać demona i iść zbierać jego skarb
@an0n1m_256: najemnik to jedna z najprostszych postaci w rozgrywce, wystarczy pakować w zręczność i łuk i gra sama się przechodzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jurigag: Fajnie że jesteś taki ekspertem w tej grze i w ogóle. Nie chce mi się już drugi raz tego samego pisać co innemu mirkowi, nie mam siły ani ochoty grać od nowa drugi raz. Może kiedyś zrobie kolejne podejście, ale gra jest strasznie nieprzyjazna dla casualowego gracza.
  • Odpowiedz
@NiespelnionyMeloman: gra jest przyjazna - tylko trza nie omijać połowy gry xD i zaglądać w każdy kąt, wykonywać gadania, gadać z każdym imiennym npc, zabijać wszystko co się rusza - tak jak w każdym rpgu, pierwszy raz grasz w rpga czy jak ?

poza tym nie jestem ekspertem, są ludzie którzy wbijali 23 lvl przed pójściem do gd/jarkendaru :D także 19 lvl w III rozdziale świadczy o pominięciu połowy gry xd
  • Odpowiedz
@NiespelnionyMeloman: chociaż w sumie nie za trudna - ja po prostu widzę że pominąłeś połowę gry - nawet wchodząc na początek do gd powinieneś wyjść z niego z 24-25 lvlem, orków mam rozumieć wybiłeś wokół zamku wszystkich ?
  • Odpowiedz
- nawet wchodząc na początek do gd powinieneś wyjść z niego z 24-25 lvlem


@Jurigag: Co #!$%@?? Ja po zaliczeniu Jarkendaru i zabiciu dwóch smoków mam ledwie 31 lvl, a i tak nabiłem kilka poziomów na orkach wokół zamku (tylko dlatego, żeby przedłużyć swój pobyt w Kolonii i nie wracać do obleśnego Khorinis, nie dlatego, że potrzebowałem expa), których zwyczajnie nie opłaca się męczyć w drugim rozdziale, chyba że komuś potrzeba
  • Odpowiedz