Wpis z mikrobloga

Orkowie w Gothic 2: NK są za potężni. Mam 19 poziom, mistrz (60%) broni jednoręcznej i 75 siły, broń 70 obrażeń a i tak cudem jest sprowadzić jego poziom życia poniżej 50%. Jeszcze #!$%@? jak jest jeden to można jakoś mikrować, uniki itp. Ale jeśli mam most w Jarkendarze na którym jest 3 orków i za cholere nie da się go inaczej przebyć to co mam zrobić? 3 rodział więc po prostu musze zabić Kruka. Pancerz to oczywiście lekki łowcy smoków. Poszukiwacze to pestka, ale jeden ork to już wyzwanie. Całą grę mam #!$%@?ć przed nimi? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gothic #nockruka
  • 46
  • Odpowiedz
@FishuSG: Zazwyczaj zwabiam je do Magów Wody. Tym razem chciałem legitnie to zrobić, ale no nie ma chyba innej opcji.
@Skelly: W Khorinis i nie ma już praktycznie miejsca gdzie bym nie expił.
@Jerry664: Jak wyżej, zwabiam do Magów Wody. O ile pamiętam w zwykłym G2 nie byli tacy mocni.
  • Odpowiedz
@NiespelnionyMeloman: Jak masz Deszcz Ognia(zwój, bardzo rzadki a potężny) to wypij sobie miksturkę na szybkie bieganie i możesz pobiec dookoła zamku w Górniczej Dolinie, co chwila się zatrzymując żeby orkowie się nie odrywali od grupy. Wchodzisz na taran, używasz Deszczu Ognia, profit, masz spokój z orkami ;)
  • Odpowiedz
@an0n1m_256: To powiedz mi kolego, gdzie ja mam teraz wziąć punkty nauki żeby opanować dodatkowo broń dwuręczną. Z taką siłą? No sorry, teraz za 15 pkt. nauki mam ledwie 5 siły. Tu nie jest problemem jakiej broni używam bo pkt. obrażeń dla np. lekkiego miecza dwuręcznego paladyna to 80.
@Phatee: To jest jakiś pomysł, dzięki.
  • Odpowiedz
@Supaplex: Faktycznie,o jabłkach zapomniałem,ale pewnie zje pierwsze i stwierdzi,że nie działa (25 sztuk trzeba zeżreć,a grzybki to chyba 50 jak chcesz many many many ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Kurcze takie podstawy tej gry po latach pamiętam !
  • Odpowiedz