Wpis z mikrobloga

Przepis na wykopowy filmowy sukces:
1. tworzysz gównofilm, gównoserial, im więcej gówna tym lepiej.
2. Odkładasz na 10-20 lat (im więcej tym lepiej).
3. Twoje gównodzieło staje się klasyką gatunku na wykopie

Sporo gównoprodukcji, których nie dało się oglądać wiele lat temu, dzisiaj nagle staje się klasyką. Żenujący "13 posterunek" z płytkim dowcipem rozśmieszającym co najwyżej dzieciarnię i z gagami na poziomie przedszkola. "Świat wg Kiepskich" udający satyrę na Polskę.... Jeszcze trochę i się dowiem, że "Śmiechu warte" to też był rewelacyjny program z niebanalnym i bardzo wysokim poziomem humoru.

Nie. To, że z sentymentem coś wspominacie, nie powoduje, że nagle stało się wysokiej jakości produktem. Gówno to wciąż gówno.

#niepopularnaopinia #oswiadczenie #seriale
  • 19
@zwany_kazikiem: @frak: jeśli jakikolwiek nieprzychylny komentarz to dla was "ból dupy"... to serdecznie gratuluję. Aczkolwiek polecam na przyszłość nauczyć się również innych zwrotów, bo to trochę płytkie z waszej strony.

Ponadto, @zwany_kazikiem: jest różnica między stwierdzeniem, że coś mi się nie podoba, a przypomnieniem, że te seriale wcale nie są genialne i przez X lat niewiele się zmieniło - wtedy były uważane za beznadziejne i wciąż takie są.
@simperium: Zawsze bawią mnie ludzie którzy nie potrafią wyrazić swojej opinii bez obrażania kogoś.

Akurat oba te seriale nigdy nie udawały czegoś czym nie są i w swoim gatunku były po prostu dobre. Proste, ale nie prostackie. Często bardzo przerysowane i karykaturalne. Nie oznacza to, że grono odbiorców to idioci albo amatorzy gówna.
Zawsze bawią mnie ludzie którzy nie potrafią wyrazić swojej opinii bez obrażania kogoś.

@Kiedys_Mialem_Fejm: a kogoś obraziłem? Nikt nie został przeze mnie zwyzywany przecież.

Nie oznacza to, że grono odbiorców to idioci albo amatorzy gówna.

Znajdź mi fragment w którym kogokolwiek nazwałem idiotą. Doszukujesz się słów, które nie padły. Moja opinia dotyczy tylko filmów, które powstały. Jeśli nie lubisz wycieczek osobistych w komentarzach, to nie próbuj na siłę się tego doszukiwać.
@zwany_kazikiem: Nie padł jeszcze argument kanoniczny - fatality XD Cytuję: "Matko Bosko na #!$%@? się #!$%@? do tego co kto ogląda, co cie to interesuje, na zachodzie ludzie oglądają co chcą i nikt się nie przyczepia" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@simperium: 13 Posterunek to głównie Pazura, poziom podobny do tych popularniejszych polskich kabaretów. Mnie bardziej łapie zażenowanie jak widzę Miodowe Lata czy właśnie Kiepskich.
Jedyny słuszny serial to Rodzina Zastępcza.
Natomiast ta wypowiedź...

dzieciństwo się spędza na dworze, albo tworząc coś - czyli się rozwijając - a nie oglądając gównoprodukcje


( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serio? Myślałem, że dzieciństwo polega na ogólnym poznawaniu świata.
Dobrze, że nie dodałeś