Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #art [ #akikatsu #aoikiriya ]
Wspominałem o lepszych odległych miejscach a tu bam.
Wpadam na wykop o "efekcie Mandeli"...
#tldr
W wielkim skrócie... są osoby które twierdzą, że pewne wydarzenia toczyły się inaczej. O ile można to przypisać jakimś zaburzeniom psycho / fizycznym o tyle jest też wysunięta hipoteza wielokrotnych równoległych wszechświatów w których żyją "nasze" kopie.
Sam "efekt Mandeli" jest odczuwalny przy przeglądaniu wykopu:
- postępująca islamizacja i zdziczenie obyczajowe jakie niesie z sobą
- naciski na przyjmowanie "uchodźców" (bo jak nie to straszenie ruskimi)
- lewicowa "logika" niszcząca systemy społeczne
- rosnące zagrożenie terroryzmem
W tym samym czasie inne media:
- "złoty pociąg"
- Duda coś #!$%@? o pomniku Kaczora
- upadek kolejnego biura podroży (turyści na lodzie)
- Hur Dur... Assad zły zabija "swoich" obywateli, bo "wojna domowa" ale elity amerykańskie się zainteresują ciemiężonymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli ogólnie z jednej strony uzasadnione czarnowidztwo z drugiej ignorancja i tematy zastępcze :/

A osobiście to chętnie bym trafił do tej rzeczywistości gdzie bym mógł być blisko tej osoby na której mi zależy (prawda moja piękna? ;), nie musiał się martwić o przyszłość i mógł wyżyć z swojej pracy, gdzie islamskie zdziczenie jest w zaniku, międzynarodowe problemy można rozwiązywać za pomocą negocjacji a nie siły militarnej a ludzkość może w spokoju rozwijać się dzięki nauce i w przyszłości polecieć do odległych gwiazd kolonizując nieznane dotąd światy.

Tak. O takiej równoległej rzeczywistości marzę :/
Jedziem tam.
Ps. #ferrari na obrazku
FlaszGordon - #randomanimeshit #art [ #akikatsu #aoikiriya ]
Wspominałem o lepszych ...

źródło: comment_I38yphsRGj9UkHcBNtgyhK8oksE3vyLR.jpg

Pobierz
  • 3
@FlaszGordon: Ja czasami mam takie odczucie jakbym właśnie przeskoczył do innej rzeczywistości.
Małe #truestory, choć brzmi jak #creepypasta, nadal pamiętam jeden taki przeskok w momencie, gdy przechodziłem przez jezdnię i odskoczyłem od jadącego samochodu co zapomniał że jak ma strzałkę warunkową to ustępuje pierwszeństwa pieszym. A potem nie było żadnego samochodu. I co ciekawe, w tym miejscu do dzisiaj znajdują się znicze, bo mała dziewczynka wpadła w ślepe pole