Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam dlaczego tak duzo polaków ogląda seriale z typu "dlaczego ja" i nie jest nimi zażenowana. K---a mać, przecież tego się nie da oglądać, a miliony Grażyn i Januszy pierwsze co robi po przyjściu z roboty włącza polsat i ogląda to do obiadu. To jest dla mnie coś tak niesamowitego jak lądowanie UFO w Maciejówku.

A po po południowym festiwalu żenady przy mielonym doprawiają się wieczorem kabaretami na tevałpe. W p---ę mać. Prędzej zrozumie jak powstają czarne dziury niż fenomen tego gówna.

#gorzkiezale #oswiadczenie
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Haverlock

Część ogląda to dla rozrywki, bo lubią patrzeć jak się komuś w życiu pieprzy. Znam takich, wiem co mówię.


To sie akurat tyczy wszystkich filmow :) Nie ma pieprzenia zycia pelnego konfliktow - nie ma filmu.
  • Odpowiedz
Prędzej zrozumie jak powstają czarne dziury niż fenomen tego gówna.

zrozumie


@8Dawid88: Wolałabym, żeby do końca roku leciały 24/7 ukryte prawdy niż żeby ludzie w tych czasach dalej pisali tak jak Ty. Aż mi niedobrze się zrobiło.
  • Odpowiedz
@parasolki: bo nie docisnąłem "m"? xDD

Mi się niedobrze robi jak widzę takich d-----------y do literówek, bo sorry, ale błędem ortograficznym tego nazwać nie można.

Idź wyjąć sobie kija z d--y xD
  • Odpowiedz
@8Dawid88: TAK, WŁAŚNIE DLATEGO. ludzie tak piszą, nie wszyscy przypadkiem, ktoś Ci wyżej zwrócił na to uwagę i zignorowałeś, a takie słowo to zbrodnia przeciwko ludzkości.

A kija w dupie to masz Ty pieniąc się o to co kto ogląda. c:
  • Odpowiedz
@8Dawid88: a mi się akurat podoba to, że Dlaczego Ja i tym podobne nie ukrywają się z tym, że są głupie (w pewnym sensie to jakiś szacunek dla widza). Są proste: jakaś absurdalna sytuacja, wielka afera, płacz, krzyki i sprawa w sądzie. Co innego jakieś Klany, gdzie ciągle są jakieś pouczające wnioski i przemyślenia bohaterów, a tak na prawdę poziom intelektualny jest taki sam jak w przypadku Trudnych Spraw
  • Odpowiedz