Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam dlaczego tak duzo polaków ogląda seriale z typu "dlaczego ja" i nie jest nimi zażenowana. K---a mać, przecież tego się nie da oglądać, a miliony Grażyn i Januszy pierwsze co robi po przyjściu z roboty włącza polsat i ogląda to do obiadu. To jest dla mnie coś tak niesamowitego jak lądowanie UFO w Maciejówku.

A po po południowym festiwalu żenady przy mielonym doprawiają się wieczorem kabaretami na tevałpe. W p---ę mać. Prędzej zrozumie jak powstają czarne dziury niż fenomen tego gówna.

#gorzkiezale #oswiadczenie
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@8Dawid88: Część ogląda bo się tym fascynuje, duża część włącza "cokolwiek aby grało" i trafia akurat na to, a naprawdę duża część ogląda to dla beki, po czym wszyscy dziwią się KTO TO OGLĄDA I JAK TO SIĘ OPŁACA. Ano opłaca się...
  • Odpowiedz
@8Dawid88: niby nic w tym złego, jednak takie filmy mają negatywny wpływ na ludzki umysł. Człowiek po prostu od nich głupieje i sam zaczyna zachowywać się jak postać z takiego filmu.
  • Odpowiedz
@8Dawid88: Gdzieś czytałem że produkcje tego typu są oglądane z tego powodu że ludzie podnoszą sobie swoje ego, taka to historia, nieprawdopodobna a jednak.... Bo sami powiedzcie jak ktoś ogląda, to w większości się słyszy "ale to porąbane" "ło jaki debil" "hahhahaha ale jaja przebrał się i udaje wampira" itp itd a podświadomie dobrze że nie jestem taki porąbany w domyśle jestem lepszy mądrzejszy ...nie liczę moherów które w to
  • Odpowiedz
@dziekuje: a żebyś wiedział... Moja matka po tych serialach zaczęło kończyć każde swoje zdanie irytującym "tak", a w czasie kłótni używa takich tekstów jak "wynoś się z mojego życia" i "nie chcę cię już znać"

xD I serio to piszę. Niestety dużo w głowie ta kobita nie ma.
  • Odpowiedz
@yogmean: @Haverlock: @Aerials: Ejj, ale mi nie chodzi tutaj o fabułę, a o samą grę aktorską. Przecież w prawdziwym życiu tak się ludzie nie zachowują... Jest dajmy na to w serialu 20 letnie małżeństwo, a żona woła swojego męża na obiad krzycząc "Krzysztofie obiad!" No czaicie Krzysztofie :D Kto tak, k---a, mówi? :D Jest Krzysiek, Krzychu, albo jakieś zdrobnienie typu misiu, ale nie woła się człowieka,
  • Odpowiedz
@8Dawid88: w sumie mikroblog to mniej wiecej ten sam poziom rozrywki, wiec nie badz takim hipokryta.

Przecież w prawdziwym życiu tak się ludzie nie zachowują...


brzmi jak internet
  • Odpowiedz
@8Dawid88: sytuacje o których piszesz to nie tylko domena badziewia pokroju "Dlaczego ja" ale również polskich telenoweli typu Klan. Jak czasem wychodząc z mieszkania muszę przez minutę czy dwie słuchać dialogów typu
"- Witaj Grażyno
- Dzień dobry Januszu, co tam u Seby i Karyny?"
to też dostaję raka.
  • Odpowiedz
  • 0
@exdami: ja mam większość gównotagów takich jak polityka, korwin, neuropa, chińskie bajki, cs, wot, przegryw na czarnolisto, a głównie spamuje podczas meczów i udzielam się pod piłkanożna. Reszty mirko nie czytam i mam je w dupie :P
  • Odpowiedz