Wpis z mikrobloga

@Vhetman: nie żebym jakoś przepadał za transformersami, ale wcale mi nie przeszkadzaja. Poza tym fajnie jest czasem obejrzeć coś tylko dla samych efektów specjalnych. Taki lekki odmuzdzacz :)
  • Odpowiedz
@Ryu: Wypraszam sobie, nie jestem transfobem, ten termin odnosi się do ludzi którzy dyskryminują takich ludzi, a ja się ich po prostu brzydzę, co nie znaczy że w jakikolwiek sposób dałbym im to odczuć czy odmawiałbym im z tego powodu praw. Ba, ja im współczuje i chętnie bym im pomógł o w żaden sposób nie kłóci się z moim obrzydzeniem. Ludzi z chorobami zniekształcającymi ciało, czy trędowatych też się brzydzę
  • Odpowiedz
@Ryu: Nie wiem, nie wgłębiałem się w temat. Jeśli jest na 100% naukowo udowodnione że to choroba a nie jak mówią niektórzy wymysł, dewiacja, itp. to powinno być finansowane tak jak leczenie każdej innej choroby. Skoro już zmusza się ludzi do płacenia chorych podatków to niech im to leczenie sfinansują.
  • Odpowiedz
@Ryu: Cóż, sercem jestem na prawo ale logika i poczucie sprawiedliwości każe mi stawiać liberalizm przed moim zamiłowaniem do konserwatyzmu, obrzydzają mnie transwestyci, w-------ą mnie emo-chłopcy i pajace w różowych ciuchach na ulicy, czułbym się idiotycznie nie płacąc na randce za kobietę i jestem przyzwyczajony do naszych tradycji i symboli. Ale zawsze mówiłem że nikogo do mojego światopoglądu nie zamierzam przekonywać siłą ani zmuszać prawnie a w rozstrzyganiu wszelkich spraw
  • Odpowiedz