Wpis z mikrobloga

Bratek padł ofiarą "scummingu" czy jak to się zwie. W sensie #!$%@? mu cały ekwipunek. Coś tam się z tym zrobić (czyt. zgłosić gabenowi) czy raczej Valve ma na to #!$%@? i już po jabłkach?
#csgo
  • 21
Kazali zainstalować team speaka żeby z nimi pograć. Prawdopodobnie miał w tym jakiś syf przez który przejęli mu konto i wytradowali do siebie.
@HaPPe: Z tego co pamiętam to mają nie pomagać jeśli ktoś da się okraść przez ofertę wymiany (nie dziwie się im, z taką ilością ostrzeżeń i zabezpieczeń przy wymianie trzeba być naprawdę specjalnym żeby dać się oszukać).
@limp: scam przebiega tak. Ty instalujesz program ; program na twoim komputerze wysyła przedmioty. Miał domyślnie włączone potwierdzenie na maila. Wyłączył je, i dał się #!$%@?ć. Tylko i wyłącznie jego wina
@zapoznalem: po pierwsze. Keylogger jest ograniczony tylko do wysłania oferty, na maila ci nie wejdzie i sobie oferty nie akceptuje. Po drugie Support nic nie zrobi, najwyżej dostanie trade bana.
@zapoznalem: czytam sobie o tym, narazie nie ma jeszcze "wirusa" który wejdzie ci na pocztę i sobie akceptuje trade. Na reddicie kiedyś czytałem, ba były chyba nawet próby. Najprawdopodobniej, przeszkadzało mu te potwierdzebie na mail, to go wyłączył. Też mam wyłączone, ale ja myślę. A przedmiotów i tak mu nie oddadzą.
@HaPPe: No ale keylogger zbiera wszystko z klawiatury, wystarczyło, że koleś zalogował się na pocztę i już mieli hasło. A już nie mówiąc, że mógł mieć zapamiętane w przeglądarce. Wtedy sami wejdą i akceptują.