Wpis z mikrobloga

@RikkiTikkiTavi: pinionszki były śmieszne raz czy dwa, a potem już denerwowały tym, że były wszędzie. Cokolwiek innego działałoby tak samo.

Że rządzą treści ciekawe dla odbiorców to zgoda, ale co w tym ambitnego? Najbardziej ambitne znaleziska są najwyżej popularno-naukowe, taki poziom liceum. Wielu użytkowników wypoku ma ten poziom edukacji dopiero przed sobą, a cześć starszych i tak nigdy poza niego nie wyjdzie. Wykop to masówka, otwarty portal o wszystkim i dla
Trudne i ambitne rzeczy też są w internetach, ale w zupełnie innych, specjalizowanych miejscach.

@wonsz_smieszek: Do których to miejsc odnośniki znajduję na wypoku :-). Np. do tej pracy, w tym komentarzu: http://www.wykop.pl/wpis/13838933/#comment-44790293

Wykop to masówka, otwarty portal o wszystkim i dla wszystkich.

Zgoda, że otwarty, ale zdecydowanie nie dla wszystkich. Tutejsza(-e) społeczność(-ci) ma(-ją) bardzo wyraźnie zaznaczone "cechy charakteru". Wyraźniej widać to po znaleziskach, bo tam jest też możliwość stymulacji ujemnej
@RikkiTikkiTavi: No tak, ktoś podał link do pracy - wyjątkowo zamiast oczojebnego obrazka z "trzema najbardziej szokującymi faktami" :)

Znaleziska są mniej głupkowate to prawda, bardziej wynika to z formy i z tego, że zasadniczo znaleziskiem jest treść spoza wykopu po prostu. Na mirko można pisać losowe głupoty. Dla mnie to tylko odskocznia od pracy i chwila śmieszkowania, w czasie której obie moje szare komórki są wyłączone :)
to jakby każdy widzi... jesteśmy na portalu ze śmiesznymi obrazkami, pobudka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wonsz_smieszek: Jak jesteś zainteresowany tylko śmiesznymi obrazkami, to wynieś się na kwejk czy inny temu podobny portal. Nie ma tagów o geheszkach, tylko jest biologia.
@Ermine: A czemu początkowo widzimy reakcję raz z lewej, raz z prawej, które ustają, aby za chwilę znowu się pojawić z przeciwnej strony i znowu zniknąć i tak na zmianę?
EDIT
A nie, ruch jest rozłożony na raty z przerwami.
@KawaJimmiego: Pleśń idzie początkowo we wszystkie strony, nie ma żadnego centralnego "mózgu". Na środku szalki masz jakąś pożywkę, która dyfunduje. Grzyb rozwija się, jeśli ma jedzenie, a im bliżej pożywki, tym stężenie jest większe, więc w tę stronę idzie chętniej.