Wpis z mikrobloga

Cały dzień poza dostępem do komputera czy szerokopasmowego internetu i wygląda na to, że dobrze iż mnie ominęło dzisiejsze spotkanie, bo tylko bym się niepotrzebnie irytował. Obejrzałem sobie bardzo obszerny skrót meczu i występy paralityków mieniących się napastnikami. Kolejny kiepski mecz i beznadziejne spotkanie Walcotta, którego już od momentu podpisania zapowiedziałem, że będę hejtował i oceniał odpowiednio do tak ogromnego kontraktu, który otrzymał. Ależ on zagrał fatalnie, dotknął piłkę w całym meczu tylko 18 razy, beznadziejnie wykańczał akcje, ale nawet to mu odpuśćmy jak on fatalnie się ustawiał i nie wybiegał do piłek z których mogłaby być faktycznie jakaś korzyść z jego przyśpieszenia czy szybkości. Jedyne co on ma wspólnego z Henrym to to, że ma ten sam numer na plecach, kolor skóry i pozycję na które zaczynał karierę tj. skrzydło. Giroud też nie najlepszy mecz i nie dziwi, że częściej wchodzi z ławki niż zaczyna mecz, z drugiej strony patrząc co wyczynia Walcott to powinien wychodzić w pierwszym składzie w każdym meczu. Zupełnie nie rozumiem tych notorycznych prób Wengera z Walcottem skoro to się po prostu nie sprawdza raz za razem, no ile można, dostał już tyle szans, że wystarczy powinien wrócić na skrzydło, gdzie również jakoś świetnie się nie spisuje, ale nie aż tak kiepsko. Co gorsze z Welbecka czy Joela też lepszy skrzydłowy niż napastnik. Tak tylko ponownie napomknę:
- Ian Wright z Bergkamp
- Bergkamp z Anelką
- Henry z Dennisem
- Van Persie z Adebayorem

a teraz:
- Giroud z Walcottem

Wengerowi się marzy, tak jak pewnie co niektórym tutaj tytuł mistrzowski, ale każda drużyn, która po niego sięgała miała napastnika klasy światowej. Tymczasem takiego spadku jakości w ataku, który ma miejsce od przyjścia Żiru tj. 3 lat nie było pod wodzą Wengera nigdy wcześniej, w każdym sezonów poza ostatnimi 3 towarzyszył mu świetny napastnik, obrazek poniżej myślę, że dużo mówi:
#arsenal #hejtujzpustulka
Pustulka - Cały dzień poza dostępem do komputera czy szerokopasmowego internetu i wyg...

źródło: comment_9lQRclNbJwg2LGvmWUXSt5NkJbaKc7KM.jpg

Pobierz
  • 3