Wpis z mikrobloga

Społeczność wykopu w większości (takie odnoszę wrażenie, przynajmniej ta aktywna) jest popieprzona. Część jest po prostu rasistami i jeszcze w jakiś dziwny sposób jest z tego dumna. Wiem, ameryki nie odkryłem, ale teraz już nie kiszą się we własnym kółeczku znalezisk politycznych czy religijnych, przeszli już nawet na sport.

Na głównej cieszą się że biała holenderska lekkoatletka wygrała z czarnymi, jeden nawet napisał że wygrała "nasza". No ja #!$%@?ę. Pewnie będą się tłumaczyć że to tylko śmieszki i wyjmij kij z dupy, ale dlaczego do jasnej cholery ktoś się cieszy że wygrała Holenderka? Wróć, że czarne przegrały.

Ja sam wrzucam sporo piłkarskich bramek, gifów z akcji i te robaki tu też już przyszły. Patrzcie np. tutaj. 2 pierwsze komentarze - żal.

Albo tutaj, zwykły gif z prezentacji zespołu. No #!$%@? jak żałosnym typem trzeba być żeby pisać takie rzeczy. Kogoś to bawi?

Podsumowując - wracać #!$%@? być rasistami kretyni do waszego kółeczka wzajemnej adoracji z tagów polityka, religia czy innych i po prostu od piłki i sportu się #!$%@? skoro jedynym komentarzem na jaki was stać jest wrogość wobec koloru skóry czy religii, #!$%@?.

Przepraszam - #!$%@?łem się.

Zawołam #pilkanozna żebyście wiedzieli że ja już mam dosyć i nie będę tego tolerował.

#rasizm #wykop #sport
  • 77
@Minieri: Miliony czarnych (choć nie tylko) cieszyło się z pierwszego czarnoskórego prezydenta stanów zjednoczonych. Wśród czarnoskórych Obama uzyskał 80-90% poparcia czy wtedy też krzyczałeś o rasizmie? Wiele kobiet i choć nie tylko kibicuje i wspiera kobiety w nauce, która była zarezerwowana do tej pory dla mężczyzn. Ich też nazwiesz rasistami i feminazistkami? Często wspiera się mniejszości. A po przejrzeniu komentarzy to można dojść do wniosku, że kolego jesteś przewrażliwiony. Oczywistą oczywistością
@mlg20: Żeby się #!$%@? od sportu przynajmniej. Tak swoją drogą, nie że poker to sport, ale ciekawe jakby jeden z drugim się zainteresowali pokerem i by się dowiedzieli że w grze typowo umysłowej czarny jest najlepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ZinedineZidane: Ok, nie zgadzam się, ale rozumiem. Dla mnie po prostu się ośmieszył pisząc o kodzie genetycznym, ale jeśli czarny polski bokser walczyłby z białym to kibicowałby czarnemu. Czyli jestem rasistą, ale tylko wtedy kiedy mi to pasuje.
@ZinedineZidane: A, bo bym zapomniał. Wszyscy piszą do mnie o tej Holenderce ale jeszcze nikt nie napisał o 2 przykładach które podałem później. No czysty rasizm, jakby nie było. Głownie o to i się rozchodzi.
@mafiozorek: Biorąc pod uwagę że jego jedynym argumentem było to że jest biała to jakoś wstyd mi nie jest.

I oczywiście nadal nie ma nikogo kto by się odniósł do dwóch innych przykładów bo to po prostu niewygodne.
@Minieri: Według mnie przekonujaco wyjaśnił dlaczego. Myśle, że z góry dobrałeś sobie teorię, jakoby każdy, kto jest dumny z jej zwycięstwa nad murzynkami ma rasistowskie zapędy.
Osobiście wykopałem te znalezisko, bo pokonanie murzynek, które w lekkoatletyce sa lepsze to duży sukces i dodatkowo to holenderka czyli "z naszego podwórka".

Rasista bynajmniej nie jestem.
Myśle, że z góry dobrałeś sobie teorię, jakoby każdy, kto jest dumny z jej zwycięstwa nad murzynkami ma rasistowskie zapędy.


@mafiozorek: Wystarczyłoby trochę poczytać co napisałem żeby to obalić, a napisałem że również ej gratuluję. Jednak poczucie dumy z tego że wygrała i jest biała jest dla mnie czymś niezdrowym.

dodatkowo to holenderka czyli "z naszego podwórka".


@mafiozorek: No właśnie tego nie rozumiem. Ona nie jest z naszego podwórka. Z
@mafiozorek: I nadal Ty i ktokolwiek inny nie wspomni o pozostałych przykładach z wpisu, tak tylko przypominam że nawet jeśli wykopkom zarzuci się coś oczywistego to nadal będą odpisywać tylko na temat tego gdzie widzą że mają chociaż ułamek racji, resztę ignorują.