Wpis z mikrobloga

???????????????????????

https://archive.is/dAiXQ

No to chłopak podziękował za pomoc :D
wołam @elektroda.
Gulson czy ci twoi moderatorzy to na jakiś środkach są, czy może nie mają odpowiedniego pochłaniacza oparów przy lutowaniu?
Mirki, jak możemy pomóc temu DriverMSG? Może jakiś wykop efekt na pajacyka czy coś, skoro chłopak nie może zrozumieć 4 słów. I prosze nie śmieszkować. Z takich ludzi nie wolno się śmiać.

#patologiazewsi #bekazelektrody #elektronika #elektrodacontent #bekazpodludzi #elektroda ##!$%@? #rakcontent
  • 20
@BornToFeel:
Przeca driveMSG nie pisal że problem tkwi w capslocku tylko ze nie moze zrozumiec co tamten mial na myśii.
@Ozor:
Ale zeby WYP...LAC cały temat do kosza bo ktos uzył wielkich liter?
Przeciez elektroda to nie miejsce pogawędek modów z userami tylko miejsce odwiedzin wielu innych userów. To jest kolejny post w kuble który zostanie zindeksowany w google.
Moze dzisiaj mało kto pamięta ale jak INternet zaczynał swój żywot
@Ozor:
Na forum Dave'a i edaboard mody elektrody jakoś już tak wysoko nie podskakują.
Może dlatego że ich posty nie lądują w koszu i nikt ich nie traktuje jak frajerów a do angielskiej ortografii można by się przyczepić znacznie bardziej.
Chyba za bardzo odbiegamy od tematu.
Pomocy w usunięciu DNS Unlockera udzielili, pisząc podziękowania złamała punkt regulaminu który mówi między innymi o zachowaniu zasad netykiety.
Co tu jest niejasne?
@zielonek1000: Nie etykieta tylko netykieta. A co do modów i linków które przytaczasz, to może po prostu przeszli na jasną stronę mocy, a nawet bardziej prawdopodobne jest to, że po prostu dorośli.
Ty poważnie im ciśniesz za jakieś wpisy które mają ponad 10 lat?
Odpowiedź elektrody poniżej poziomu... merytorycznie w #!$%@?.
@Ozor:
Dokładnie tak. Przypominam im jak zaczynali i jak zaczynają Ci, których teraz masowo mają w dupie.
Gdyby Kamil w 2001 dorósł, to by dzisiaj nie było żadnej elektrody, bo by nikt tam nie wysiedział.
Może w pewnym sensie byłoby lepiej bo mielibyśmy może dobrą konkurencję, a może nawet kilka.
A tak tacy ludzie jak ja i wielu innych od lat siedzą na zachodnich lub wschodnich forach, a w googlu muszą
@zielonek1000: Nasze polskie piekiełko mówisz?
O ile pamiętam to spam i flood też był od początku, a caps zaraz po nich.
Uważam że to podstawy dobrego wychowania w internecie i zawszę będę pochwalał trzymanie się tych zasad jak i naukę ich innych poprzez zasady które między innymi do tej pory są wymagane na elektrodzie.
Za ortografią też jestem, bo jeśli sami nie będziemy bronić naszego języka to nikt za nas tego
@Ozor:
Spamu nie było bo nie było czym spamować, zresztą mało kto miał emaila bo były płatne.
Capsa nie było bo średnia wieku internautów to było 27-30 lat, więc mało kto go nadużywał.

Za ortografią też jestem, bo jeśli sami nie będziemy bronić naszego języka to nikt za nas tego nie zrobi.

Spokojnie, też jestem fanem polskiego języka (choć mało go używam) ale gdyby faszystowskie praktyki elki stosowali admini z innych