Wpis z mikrobloga

Przyznam, że smutno mi będzie, ten napis Alpha miał coś w sobie, a tu po ponad dwóch latach będzie pełna wersja. Grę sprawdziłem, jak wyszła Alpha 5. Pamiętam jak dziś, oglądałem filmik, w którym wprowadzili "cancel" prawym przyciskiem myszy, te nowości! Cała ta produkcja powinna być przykładem, dla wszystkich innych early access jak trzeba rozwijać grę i jak to powinno poprawnie wyglądać. Łezka w oku...

Following our announcement that we are launching Prison Architect in October, this is your last ever alpha update video.

Almost. Chris and Mark will be on stage at EGX in Birmingham, UK at 2pm on 26 September doing a LIVE V1 launch video!

I know it's a sad time, but you can wipe away your tears and checkout our new random event system which introduces a ton of chaos to mess up your smooth-running prisons.


#prisonarchitect #indie #indiegames #gry #pcmasterrace
Wapniak - Przyznam, że smutno mi będzie, ten napis Alpha miał coś w sobie, a tu po po...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wapniak: W sumie świetna gra. Pograłem trochę, ale już raczej nie będzie mi się chciało do niej wrócić. To chyba jest właśnie problem z wcześniejszymi wersjami.
  • Odpowiedz
@Gezino: jest to chyba jedna z dwóch gier, które nudzą mi się na 2-3msc i lubię do nich za każdym razem wracać. Drugą taką grą jest RimWorld - za mało tam jednak zmian, a myślą o wypuszczeniu finalnej wersji...
@plnk: Zobacz na screeny, czy też warsztat steam (jeśli masz tam grę) jak inni budują. Na początku to siedziałem na wiki i walczyłem z bugami bo nic nie działało,
  • Odpowiedz
@Wapniak: Kupiłem tą grę przy alpha 6 od tego czasu wchodziłem sprawdzić średnio raz w mieś co nowego w update :D Przez moje głośne płakanie na community odezwali się do mnie twórcy i zabrali się za zrobienie systemu gangów ;P Jestem wielkim fanem i popieram twoje zdanie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wapniak: Tragedii nie ma. Z tego co poczytałem to nawet po "premierze" będą comiesięczne update'y, więc nowy content będzie napływał (i pewnie dlc, ale to już nie taka radosna nowina).
  • Odpowiedz
jest to chyba jedna z dwóch gier, które nudzą mi się na 2-3msc


@Wapniak: mam tak samo, i całe szczęście że po tych 2-3 miechach jest coś nowego w tej grze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz