Wpis z mikrobloga

@ninakraviz: Faktycznie, bo seks to powód to wstydu ( ͡ ͜ʖ ͡) Nie mam problemu z mówieniem o seksie i rzeczach z nim związanych. To rzecz ludzka, każdy to robi, więc dlaczego by o tym nie mówić. Nikt tu niczego ze szczegółami nie opisuje, normalna wymiana zdań o upodobaniach. Dla mnie bez różnicy czy rozmawiam o takich rzeczach z kimś w towarzystwie czy wypowiadam się w
To rzecz ludzka, każdy to robi


@asia93: ojjj, nie wiem czy to jest stosowne stwierdzenie na tym portalu ;)
ok, rozumiem cumpelo, oceniam ze swojej perspektywy, ja bym się tak nie wywnętrzniała w tego typu tematach, ale każdy ma swój punkt widzenia.
@ninakraviz: to moze byc nawet Twoja tajemnica, mozesz ukrywac przed rodzina ze uprawiasz seks z mezem do czasu az Twoje dziecko skonczy 18-tke ,ale dlaczego krytykujesz innych za to ze bez wstydu i krepacji moga mowic o jednej z podstawowych potrzeb fizjologicznych czlowieka?
ale dlaczego krytykujesz innych za to ze bez wstydu i krepacji moga mowic o jednej z podstawowych potrzeb fizjologicznych czlowieka?


@Jestemglupi: Ponieważ żyjemy w społeczeństwie, które wypracowało sobie pewne normy i konwenanse i niektóre tematy należałoby raczej zostawić dla siebie i najbliższych. Do sypialni rodziców też wchodzisz, bo to nic takiego?
@ninakraviz: w chorym i obludnym spoleczenstwie zapomnialas dodac. Wyobraz sobie ze gdzies tam za gorami za lasami mieszkaja ludzie dla ktorych Twoja wagina to nie powod do wstydu tylko normalna czesc ciala.Nie wytykaja ludzi palcami za odmienna orientacje seksualna i nie zaslaniaja dzieciom oczu podczas prysznica czy przebierania.
@Jestemglupi: Dzięki za darmową psychoanalizę, ale jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy skrajnym konserwatyzmem obyczajowym a chwaleniem się na prawo i lewo swoim życiem seksualnym to chyba z Tobą jest coś nie tak. Zawsze jak czytam tego typu wypowiedzi to odnoszę wrażenie, że rozmawiam z nastolatkiem, który niedawno rozpoczął życie seksualne i jest zafascynowany do tego stopnia, że najchętniej każdemu by o tym opowiadał. Ale wiesz, mało kogo to obchodzi.
@ninakraviz: spoleczenstwo polskie jest wlasnie skrajnie konserwatywne, pewnie dlatego ze ultrakatolickie. Obludne dlatego ze publicznie ostentacyjnie sie modla i pouczaja innych a wieczorkiem chyc na internety, na zbiorniki i inne datezone konia walic. Od 5 lat zyje na emigracji i spoleczenstwo w ktorym teraz zyje jest o wiele bardziej normalne niz ten blogoslawiony polski narod. Plaza Fkk? Oczywiscie cala rodzinka bo co jest zlego w nagosci? wspolne prysznice i przebieralnie na
@Jestemglupi: Tak się składa, że nie jestem katoliczką, więc chyba nie do mnie powinieneś kierować takie słowa. Jakoś wśród swoich znajomych nie widzę takich zachowań, u mnie w domu też ich nie było. To o czym Ty piszesz to kolejna skrajność, może jeszcze wspomnij o wielkiej księdze siusiaków? xD