Wpis z mikrobloga

@ninakraviz: zyjesz w tym spoleczenstwie wiec problem dotyczy takze Ciebie. Jak zareaguje polak na 2 gejow calujacych sie publicznie? Tutaj gdzie mieszkam nikogo to nie bulwersuje (moze dlatego ze nie wtracaja sie do cudzego zycia i nie probuja pouczac innych) W PL Kobieta ktora nie ma problemow ze swoja seksualnoscia to pewnie #!$%@? musi byc(patrz komentarze np. Na wykopie), tutaj po prostu to normalna kobieta
  • Odpowiedz
@Jestemglupi: Nie lubię takiego popadania w skrajności. Czy Ty wiesz, że pomiędzy zakrywaniem oczu na widok kawałka nagiego ciała a uprawianiem seksu na ulicy jest cała gama zachowań, które się mieszczą w normie i nikogo nie żenują?
  • Odpowiedz
@Jestemglupi: Sam narzuciłeś taką konwencję. Pisałam, że niesmaczne jest opowiadanie szczegółów swojego życia seksualnego obcym ludziom, na co Ty zareagowałeś opowieściami o zasłanianiu dzieciom oczu na widok przytulającej się pary w tv (?).
  • Odpowiedz
@ninakraviz: nie wykrecaj sie teraz ;) zaslanianie oczu dzieciom w konsekwencji prowadzi pozniej do takich skrajnych zachowan jak Twoje (nazwanie pocalunku seksem na ulicy) Byl taki wykop o tym jak to pobito kobiete bo ,,prowokacyjnie'' opalala sie w bikini. Powiedz mi jak bardzo roznisz sie od tych napastniczek? Atakujesz osoby ktore tylko rozmawiaja o seksach a co dopiero jak bys zobaczyla cos takiego na wlasne oczy? Pewnie dolaczyla bys do
  • Odpowiedz
@Jestemglupi: Ja pitolę, Ty kompletnie nie widzisz różnicy pomiędzy posiadaniem życia seksualnego a opowiadaniem o tym każdemu kto się napatoczy xD
To nie jest kwestia bogobojoności, ultra konserwatyzmu czy innych skrajności, tylko klasy, ale to słowo chyba jest Ci obce.
  • Odpowiedz
@ninakraviz: mozna z klasa opowiadac o swoim zyciu seksualnym bez uzywania wulgaryzmow nawet obcym osobom. Ty sie po prostu wstydzisz swojego. Dlaczego akurat zycie seksualne jest takie problematyczne dla Ciebie? Czy to wynika z tego ze rodzimy sie tacy czy moze tez rodzice i spoleczenstwo wmowilo Ci ze to cos zlego?
  • Odpowiedz
@ninakraviz: Bedziesz miec kiedys dzieci to przekonasz sie ze czlowiek rodzi sie bez zadnych uprzedzen czy klasy. Mlody czlowiek jeszcze nie wie ze seksualnosc to wstyd, juz roczne czy 2 letnie dziecko zaczyna interesowac sie swoim cialem i poznawac je (np. dotykajac sie w tych wstydliwych miejscach. No i juz od tego momentu wkraczaja rodzice - ciach po lapach bo co ty sie siusiakiem/muszelka bawisz to jest be! To jest
  • Odpowiedz
@Jestemglupi: porównywanie dzikich plemion do cywilizowanego społeczeństwa, tak bardzo adekwatne.
Nie mam problemu, nie mam po prostu potrzeby rozmawiania o swoich przeżyciach ani słuchania o czyichś, bo seks jest imho kwestią INTYMNĄ, zrozum.
  • Odpowiedz
@ninakraviz: taki przyklad (moze i z dupy) przyszedl mi na mysl. Pierwsza edycja BigBrothera,cala Polska glosno komentuje zycie seksualne uczestnikow (to co w basenie bylo z Karolina chyba) ale juz o swoim nie dyskutujo bo to kwestia klasy :) widzisz to zaklamanie? O cudzym mamy duzo do powiedzenia ale swojego sie wstydzimy.
  • Odpowiedz
@Jestemglupi: Pierwsza edycja BB miała miejsce jakieś 15 lat temu więc przykład jest faktycznie trochę dupny, a uczestniczka pozwoliła sobie na seks przed kamerą, fajna pożywka dla mas, tak jak każde reality show. Zresztą jesli ktoś wystawia na widok publiczny coś takiego to co się dziwić. Wiesz, narzeczony Sashy Grey twierdzi, że nie ma problemu z jej "pracą", bo wraca do domu, bierze prysznic i jest normalną partnerką, równie dobrze
  • Odpowiedz
@ninakraviz: 15 lat i nic sie nie zmienilo, smutne to nieprawdaz? Nawet te ciemne masy maja z tym problemy :( Do Sashy mam wiekszy szacunek niz do ksiedza ktory z ambony poucza Cie ze seks to zlo a po mszy idzie gwalcic dzieci. Znowu przesadzam ale ile to juz takich ,,autorytetow moralnosci'' okazalo sie zbokami?
  • Odpowiedz