Wpis z mikrobloga

@dreaper: oczy Ci wypadną jak niechcący przeczytasz? To nie jest elaborat, poza tym bez taga już na samo "Finał Walking Dead" wiesz z czym masz do czynienia. Nie popadajmy w paranoję z tymi tagami, bo szczerze mówiąc sam nie mam ani jednego taga na czarnej liście, ale jakoś nie utrudnia mi to korzystania z mirko (i przy tym wcale to nie znaczy, że interesuje mnie wszystko, co zostało tu napisane). Jedna
@dreaper: Nie czaisz o co chodzi. Dziwne nie jest to że nie lubisz np. tego serialu, mnie on też mało kręci. Dziwne jest to, że masz tego typu tag zablokowany, gdy naprawdę nie pojawia się ona jakoś specjalnie często. I stąd pytanie, czy masz poblokowane wszystkie seriale, które cię nie interesują, wszystkie gatunki muzyki, których nie słuchasz itp?
@dreaper: MARNOWAĆ CZAS NA PIERDOŁY - przeczytałeś jeden wpis na mikro który cię nie interesuje, spędziłeś pierdyliard godzin na wykopie, faktycznie świetnie spędzone chwile, ale tych 10sekund to już nikt ci nie odda. ##!$%@?
@dreaper: siedzenie na wykopie to ogółem marnowanie czasu, siedzenie przed kompem to marnowanie czasu, internet to marnowanie czasu...

Jesteś jak ludzie którzy idą do Maka i zamawiają zestaw powiększony i cole light - brak logiki w twojej retoryce.

Zresztą, po co marnujesz czas na komentarze i dyskusję ze mną?