Wpis z mikrobloga

Jako, że rzucam swoją pracę w Norwegii jako sprzątaczka do firmy zostały przyjęte nowe osoby, które mnie zastąpią. Polega to po prostu na tym, że pracują ze mną te kilka dni zanim zaczną pracować same, żeby ogarniać co i jak.

Jednym z miejsc, które sprzątam są klatki schodowe. #!$%@? tam jest spory i jest to jeden z powodów dla których rzuciłem robotę. Dzisiaj się dowiedziałem, że sprzątać tam za mnie będzie Polka, która rano zadzwoniła, żebyśmy się spotkali na stacji metra i poszli razem, bo sama nie trafi.

Po 10 minutach czekania zamiast Polki wbił wieloryb xD Trochę się zdziwiłem co szef #!$%@?ł z przydzieleniem jej tutaj, ale uznałem, że może mieć dobra formę z trenowania sumo więc idziemy xD

Droga do miejsca z tej stacji to 500-700m pod górkę. Daria od połowy już sapała ze zmęczenia i miała dość gdy wyszła jeszcze zanim zaczęliśmy pracę, którą właśnie dzisiaj rzuciła ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#bekazgrubasow #platkiowsianewnorwegii #truestory #coolstory
  • 14
@platkiowsiane:
Trudno dostać pracę w Norwegii? Bo sam niedawno rzuciłem robo w Polsce i jak mi się w 2 miesiące nic fajnego nie trafi to chyba gdzieś wyjadę bo mnie strasznie ciągnie w świat.
Trudno dostać pracę w Norwegii? Bo sam niedawno rzuciłem robo w Polsce i jak mi się w 2 miesiące nic fajnego nie trafi to chyba gdzieś wyjadę bo mnie strasznie ciągnie w świat.


@Jin:

jak masz jezyk - trudno
jak masz umiejetnosci - w miare latwo
jak masz umiejetnosci i jezyk - w miare latwo

taka prawda