Wpis z mikrobloga

Do sklepu niedawno przyszedł klient z radiem ustawionym na częstotliwość policji. Czytam sobie o tym na niebezpieczniku (czy to legalne itp.), jeden z komentarzy rozwalił mój światopogląd:

Od czasu jak się pokapowali że sprawdzamy sobie rejestracje fajnych panienek w ich bazie to wszystko ważne załatwiali przez komórki ;)


#policja #krotkofalarstwo #januszeinformatyki #radiokomunikacja #radio #heheszki #thuglife #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 3
@Mam_Glupi_Nick: Ja serio nie rozumiem jednej rzeczy: sprawdzi adres "fajnej panienki" na podstawie rejestracji samochodowej i co? Będzie stał u niej pod blokiem? Śpiewał serenady? Łaził za nią po mieście? Bo to takim zalatuje nie dość, że #stuleja to jeszcze #stalker i można w Sztumie za to skończyć.
@Mam_Glupi_Nick: @laggeros: @Prezes_roku: Ważne rzeczy zawsze leciały GSMem. A to sprawdzanie blach to ściema. Wszyscy przeważnie znają się ze słyszenia i dziwne by było, kiedy nieznana osoba pojawia się na kanale w losowych momentach i zawsze pyta o dane pojazdu. (Pomijam już kwestię znaków wywoławczych, chociaż może akurat na sprawdzaniu danych nie jest to tak ściśle przestrzegane) Przeważnie po spisaniu danych potwierdza się czy osoba/pojazd nie jest poszukiwany, a