Wpis z mikrobloga

@analogowy_dzik: dzieki przyjrze sie.

Jeszcze dodam ze w Stalkerze jako skuterze urzeka mnie niski srodek ciezkosci, przyczepnosc pozwalajaca jezdzic nawet na gololedzi, stabilnosc, umiejetnosc pokonowania najwiekszych dziur a nawet kraweznikow w ruchu.
@Dinth: Jeśli masz mniej, niż 175 cm wzrostu to honda msx (małpka). Jeśli jesteś większy będziesz wyglądał jak na rowerku dziecięcym. Dobre są też ybr znane z palenia poniżej 3 litrów na 100 km w mieście.
@kayleigh1507: Mam 178cm :P
Ceny tych YBR mi sie bardzo podobaja w przeciwienstwie do Varadery ktorej ceny jednak troche przerazaja, choc czytajac recenzje Varadery ten motor brzmi bardzo smakowicie.

PS. Nie musi byc koniecznie 125ccm, moze byc mniej i nie musi byc skrzyni biegow, wystarczy wariator. :)
@Kick_Ass: Z Keewayami mialem zle doswiadczenia. Jezdzilem na dwoch skuterach Keewaya, oba niecale 100,000km przebiegu i rozsypywalo sie w nich doslownie wszystko.
Jezdzilem tez na trzech roznych Gilerach, kazda z nich ponad 350,000 km przebiegu i przy lekkim serwisie od czasu do czasu - swiatla albo hamulce, trzymaly sie bardzo mocno.
@danielosw: skuter. Pracowałem kilka lat jako kurier, wlasnie jeżdżąc na skuterach od 50 do 150ccm. We flocie mielismy trzy Stalkery, kazdy z nich gdy odchodzilem mial przebieg ok 350tys, powiedzmy 50k w ta czy druga strone i ciagle to byly najlepsze skutery (jezdzilem rowniez na Pegeoucie, Piaggio 150ccm i przez jakis czas na Keewayach zanim sie rozpadly)
@Dinth: to i tak mega dużo kilometrów. A ja myślałem że 100 tys km to dużo na motocykl, a co dopiero chiński skuter. Jak widać nie należy się bać takich kosmicznych przebiegów.