Wpis z mikrobloga

Od rana zapraszamy do ankiety dotyczącej tuningu wyglądu strony głównej
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zdecydowanie obecna wersja! ledwo sie człowiek przyzwyczaił do tego jak to obecnie wygląda a tu znowu zmiany na minus. rozciąga beznadziejnie stronę i w ogóle całośc traci na przejrzystości. miniaturka miedzy tekstem a przyciskiem wykop poprostu przeszkadza bo tytuł / opis jest ważniejszy od miniaturki która często nei ma nic wspólnego ze znaleziskiem. do tego te obrazki doładowujące się przy przewijaniu i się czuje jakbym wp przeglądał.

fajnie jakbyście nie opierali wyboru
  • Odpowiedz
- Doładowujące się miniaturki po lewej przesuwają już wyrenderowany tekst = annoyance level increase.

- Nie wszystkie znaleziska mają miniaturki, przez co ich opisy zaczynają się w różnych odstępach, wygląda to nieczytelnie i beee

- ...a nie mogę mieć większych miniatur ale (jak dawniej) po prawej stronie?

-
  • Odpowiedz
@wykop: Zadek strasznie mnie boli, że ankieta na srajbuku, więc powiem tutaj: jak już zrobiliście widoki (normalny, multimedialny, mozaikę) to czemu by nie dodać i opcji "b" do tego? Przy tym wyeksponować trochę bardziej te guziczki, bo większość ludzi ich nie widzi. Pójdźcie w różne "widoki", wtedy każdy dobierze sobie taki jaki lubi, a wykop zyska opinię "elastycznego i dostosowanego do użytkowników".

No, mam nadzieję, że w końcu powiedziałem coś
  • Odpowiedz