Wpis z mikrobloga

@wykop: To ja pytam po raz 5ty :) Kiedy nie będzie można przypadkiem coś zakopać najeżdżając na niewłaściwy wykop w wykopalisku... gdy otwiera się menu zakopów - bez kliknięcia. Miniaturki mi w sumie nie przeszkadzają. Ani z tej ani z tamtej. Ten drobiazg natomiast tak.
Dziękuję :) W sumie to usability i prezentacja treści leci na łeb w wersji wszystko po lewej stronie. Duże miniaturki rozjeżdżają ilość miejsca wertykalnie, dodatkowo tworzą się puste przestrzenie pod licznikiem wykopów i brzydko kończą się same bloki tekstowe, które dodatkowo zostawiają masę światła. Jeżeli miało by to zostać, to zdecydowanie nie w takiej formie.
No i przez układ wszystko po lewej na stronie gubią się już totalnie wykopaliska, które mają krótki tytuł i szczątkowy opis, dodatkowo nie opatrzone żadną miniaturką jak np. 5 gwiazdkowa restauracja. Która w starej formie tak jeszcze nie drażni.
Sorry ale nie wypełniam ankiet, łańcuszków, quizów srizów przez facebook. Ekstra pomysł zmuszać każdego kto chce wypełnić do powiązania się na fb z wykopem. Jakby nie można było zrobić ankiety tutaj.

Może marudzę ale mam wrażenie ,że sporo osób się ze mną zgodzi.
Jeszcze jak narzekamy tak w grupce to chciałbym powiedzieć że kolejna zmiana wyglądu nie jest potrzebna. Zróbcie w końcu te funkcjonalności o które co chwilę ktoś prosi. Spojler w komentarzu, stronicowanie komentarzy, zgłaszanie wpisów na mikro itd itd. Ale nie, lepiej walnąć miniatury na lewą stronę i mamy nowy lepszy wykop! Dzisiaj znów nie będę mógł sobie przeczytać AMA bo będzie pewnie ponad 1tys komentarzy i zawiesi wszystko jak spróbuje tam wejść.