Wpis z mikrobloga

Od rana zapraszamy do ankiety dotyczącej tuningu wyglądu strony głównej
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykop: @m__b: Jest ok, ale znowu trochę dyskryminowane są znaleziska-teksty. Może w takich wypadkach dałoby radę wstawić np. avatar użytkownika dodającego lub ikonę np. logo wykopu itp.
  • Odpowiedz
Wolę miniaturki po prawej, teraz miniaturka stoi pomiędzy tekstem a przyciskiem Wykop. Zawsze czytam nagłówek i patrzę ile ma wykopów, i ewentualnie jeszcze klikam "Wykop", a teraz ta miniaturka przeszkadza. Gdyby były po prawej - okay. Ale przecież teraz można sobie zmienić wygląd na normalny, multimedialny i mozaiki? Nie lepiej dorobić nowy wygląd - normalny z miniaturami?
  • Odpowiedz
@m__b: Czy bylaby opcja dodania czegos takiego jak historia odwiedzonych wykopow, tak by zapamietywalo x wykopow ktore ostatnio sie widzialo. Czasami jest tak ze czlowiek chce wrocic do wykopu ktory ogladal a nie dodal do ulubionych i jest kicha bo musi sie przekopywac przez liste albo uzyc niedzialajacej wyszukiwarki ;]. Co do miniaturek moga byc, obecne mam wrazenie ze sa za male i zbytnio sie zlewaja.
  • Odpowiedz
Ja tez nie mam fejsbuka (mozecie mnie znienawidzic) wiec pisze tu:

- nie likwidujcie ciemnego layoutu

- poprawcie kod strony pod katem duzej ilosci komentarzy bo strasznie zamula kompa (duze zuzycie cpu) np na http://www.wykop.pl/blog/ , szczegolnie jak ktos ma wlaczone rozszerzenie Ghostery.
  • Odpowiedz
@GrzeWho: popieram, tak do 100 komentarzy jest ok, przy 200 to koszmar, a gdy znalezisko ma 300-500 komentarzy to nawet go nie otwieram...(mam dość słabego kompa 2500Mhz, ale inne strony z dużą zawartością działają duzo lepiej). Podobno w wersji 3.0 komentarze miały być dzielone, zresztą sam o to postulowałem, niestety jest tak jak widać...
  • Odpowiedz
W takiej formie dużo tracą mniej "multimedialne" znaleziska, przez to że są bardzo słabo widoczne, będąc jednocześnie nie mniej wartościowymi. Rozwiązaniem byłby jakiś domyślny obrazek (może np. stworzyć obrazki dla najpopularniejszych tagów/kategorii). Aczkolwiek i tak wolę starą wersję w której najpierw czytam tytuł i opis i zastanawiam się czy otwierać znalezisko, a potem dopiero zerkam na obrazek (ewentualnie). W nowej wersji jestem niemalże zmuszany do obejrzenia najpierw obrazka/screena, co zaburza nieco mój
  • Odpowiedz