Wpis z mikrobloga

#piwowpoznaniu ktoś chętny dziś na środing, czyli browar i partyjkę nad planszą? Zasady tłumaczę i objaśniam, więc bez spiny, proponuję Tash-Kalar, Cytadelę lub Szachy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lokal do ustalenia, chętnie polazłbym w jakiś nowy.
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@venomik: tak jak na grze miejskiej? ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale spoko, masz drugą szansę, może być 21. Proponuję Lot Chmiela, chyba że masz ciekawą kontrpropozycję i liczysz na szachy, bo te musiałyby być w lokalu albo twoje.
  • Odpowiedz
Najwyżej mi sie oberwie.
W sumie jakby co moge wziąć Neuroshimę Hex, Tzolkin (jeśli jeszcze ktoś się pojawi) albo Rój, ale to też na dwie osoby. Reszta za ciężka trochę ;)
@Taiffun:
  • Odpowiedz
@venomik: uwielbiam Rój :D Tzolkina w sumie też, ale to już miazga, nie mogę ogarnąć tam taktyki sensownej. Duże pudło to nie targaj. ;) A do Neuroshimy dwa razy podchodziłem i nie potrafię wyrobić zdania, więc chętnie spróbuję znów. :)
@scharlottka: jeśli obserwujesz #piwowpoznaniu to w sumie wołam. Ale i tak nie istniejesz, nie ze mną te numery, nawet jeśli ktoś podaje się za twojego bojfrenda
  • Odpowiedz
@Szinek: Cytadela i Tash Kalar pójdą na ponad dwójkę, nie zajmą więcej niż godziny z tłumaczeniem, wpadaj, sam jutro rano śmigam na 8 do pracy więc pewnie maks do północy posiedzimy chyba że będzie niezwykle epicko ;) Neuroshima podobnie, a Rój odpada bo na dwójkę. Właściwie, szkrable mogę też wcisnąć w plecak.
  • Odpowiedz