Wpis z mikrobloga

#aliexpress #cube #i10 #cubei10 #chinskiecuda

Ma ktoś takie cudo? Właśnie zakupiłem. Jak przyjdzie i ktoś jest zainteresowany to moge zawołać.
Kiedyś kupiłem Cube 9X dla mamy i jest rewelacyjny wiec sprawdzona marka

To co mnie przekonało to doczepiana klawiaturka i pelnowymiarowy windows. Zawsze mozna odczepic i przelaczyc na windowsa jak potrzeba prostoty androida. Mam nadzieje ze nada sie jako netbook na uczelnie.

Na razie mam #onda #v989 i nikomu nie polecam, straszne gowno pomimo teoretycznie dobrych parametrow
thisisthesix - #aliexpress #cube #i10 #cubei10 #chinskiecuda

Ma ktoś takie cudo? W...
  • 16
@thisisthesix: Czy mógłbyś podesłać link do sprzedawcy? Szkoda, że android 4.4 ;______; A jak odniesiesz się do tego komentarza z innej strony?

160 USD to ok. 600 zł plus 23%VAT to akurat tyle co kosztuje Kruger edge 1082 a sprzęt podobny (kruger ma lepszą >matrycę 1920p no i gwarancja w Polsce)

iopcje z modemem 3G co najwazniejsze.
@thisisthesix: Posiadam tablet z podobnymi bebechami (Onda V820w Dual OS,1280x800, Windows 8.1 Android 4.4.4 Dual Boot 2GB+32GB Intel Z3735F ) tyle że 8" za 89$$$ i całkiem sobie go chwalę, oba systemy działają wyjątkowo płynnie, android osiąga w benchmarkach tyle pkt. ile telefony za ponad 1000zł, Windows 8.1 bez żadnych problemów aktualizowałem do Windows 10 i chodzi wyśmienicie, płynnie można pograć w takie gry jak np. GTA SA, NFS ProStreet). jak