Wpis z mikrobloga

KONKURS - do wygrania 2 książki "Otchłań", których akcja rozgrywa się w post apokaliptycznym Wrocławiu 20 lat po wojnie nuklearnej. (Uniwersum Metro 2033)

Co musisz zrobić:
1. Zaplusuj ten wpis
2. Napisz w komentarzu tego postu dlaczego to właśnie Ty powinieneś/powinnaś otrzymać tę książkę

Spośród wszystkich komentarzy wybierzemy 2 naszym zdaniem najlepszych odpowiedzi
na pytanie konkursowe i właśnie tym osobom rozdamy ksiażki z autografem Roberta J. Szmidta
Będzie można odebrać na spotkaniu z Autorem 26 sierpnia o godz. 18.00 w Empiku we wrocławskiej Renomie .

_
#wroclaw #konkurs #metro2033 #otchlan #rozdajo #nocnazmiana #ksiazki #fantastyka
KochamWroclaw - KONKURS - do wygrania 2 książki "Otchłań", których akcja rozgrywa się...

źródło: comment_AMuLtv7FolfaOH8RwgJlThReMvdKsmm1.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@KochamWroclaw: chce książkę bo jestem największym fanem serii metro, takim hardkorowym nie. 2033 przeczytane 2 razy, last light i 2033 przeszedłem tyle razy ze nie zlicze, do światła dobre ale 2034 to nie to samo. Hunter powinien być martwy. Brakuje mi tylko tej książki. Także dajcie.
  • Odpowiedz
@KochamWroclaw: Jako fan całego Uniwersum, posiadający większość z wydanych w Polsce książek, uważam, że jestem odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Niestety ostatnim czasem nie miałem możliwości zapoznać się z ostatnimi nowościami spod znaku Metro 2033. Jako osoba. która pożycza każdemu chętnemu książki do przeczytania, tak aby nie musieli ich kupować, tym razem to ja mógł bym nie płacić za przeczytanie książki spod Uniwersum Metro2033 ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@KochamWroclaw: Ostatnio przeczytałem Metro 2033, które przypadło mi do gustu za swój niepowtarzalny klimat. Chętnie przeczytał bym kolejną książkę z tego uniwersum. Jestem ciekaw jaką wizję tego post apokaliptycznego świata miał nasz rodzimy autor i będę wdzięczny jeśli otrzymam taką możliwość.
  • Odpowiedz
@emipk505: @npwjsn: @MaxDamage: @cybuch: @EugeniuszGeniusz: @klema: @KoriManiaczka: @Mozart07: @mrok8: @AlNeri: @khurghan: @ATkonvi: @sveq91: @sveq91: @PanEpileptyk: @Mtyrio: @Nollaroy: @KirsxXx: @Reeposter: @vivianka:

Dziś o godzinie 18.00 w Empiku we wrocławskiej Renomie odbędzie się spotkanie z Robertem J. Szmidtem – autorem książki „Otchłań”. Spośród obecnych na spotkaniu wyłonimy zwycięzców konkursu i rozdamy książki z dedykacją
  • Odpowiedz