Wpis z mikrobloga

@stone0: SLS, CL65 AMG, kilka porszaków wszelkiej maści, Mustang z okresu 1999-2004, mustang 5 generacji pełno merców CL63 zwykłych, jeden bialutki jak śnieg SL63 AMG. Raz widziałem VW Tuarega z "reaktorem jądrowym" pod maską, ale wystartował z 3 prędkoscią kosmiczną i nie wiem czy był na blachach z mojego miasta. Do tego jeździ jedna Honda S2000 utrzymana jakby wczoraj wyjechała od tunera z Tokio. No i mój faworyt, którego dawno nie
Migfirefox - @stone0: SLS, CL65 AMG, kilka porszaków wszelkiej maści, Mustang z okres...

źródło: comment_lH9PzAVfyItR10FhYSa0UaV5a5kLCDSe.jpg

Pobierz
@stone0: Ja chcę tą Mazdę (albo Porsche 944 :]) i nic więcej do szczęścia mi nie potrzeba. No chyba, że tej RX-7.

A co do roweru dla kierowcy PKSu. Tak sobie zażartowali kumple z grupy rowerowej po tym jak wsiadłem na tego potworka. Myślałem, ze ja mam szeroką kierę ale tu jest masakra. Do tego zawieszenie tak miękkie, że fajnie się tym skacze. Tylko cena tech rowerów powala. Ten konkretny kosztuje
Migfirefox - @stone0: Ja chcę tą Mazdę (albo Porsche 944 :]) i nic więcej do szczęści...

źródło: comment_Tgv1ZVRfAXe71cSuD6E3EApf66sO5Edc.jpg

Pobierz
@Migfirefox: Fajny sprzęt :) Ja osobiście mam "składak" na ramie leaderfoxa, uwielbiam go bo leciutki :)

W ubiegłym roku widziałem na zlocie 944, piękna rzecz :) RX-7 Veilside klasyka gatunku, nie ma co, po premierze filmu firma jak nic odnotowała wzrost sprzedaży bodykitów ;)

Tak w ramach ciekawostki - wiesz, że RX-7 Hana była najsłabszym wozem na planie Tokyo Drift?
@stone0: Mój ciężki też nie jest. 13 kg. Rozpędzam się wolniej, ale za to prędkość jest zabójcza dla kolegów na 26". Tutaj 29" ma niesamowitą przewagę.

Tak w ramach ciekawostki - wiesz, że RX-7 Hana była najsłabszym wozem na planie Tokyo Drift?


A tego nie wiedziałem :] Muszę mieć RX-7 :D