Wpis z mikrobloga

4 lata coca-cola
1 rok loreal
1 rok teva pharmaceuticals
Wszystkie firmy 1500+ pracownicy
Stanowisko przedstawiciel handlowy/medyczny
Teraz pracuje w firmie gdzie jest 30 osob i mam nadzieje tu pracowac dluuuugooo. Nigdy wiecej #!$%@? korpo cisnien z dupy stresow telefonow po 18 planow targetow realizacji tabelek na jutro bo dyr prosi.#!$%@? korporacje przez nie mam refluks zoladkowy, problemy z snem tabletki na uspokojenie. W dupie mam marchewki w postaci multisporta z ktorego
@thuglife: nieprawda teraz jestem opiekunem sieci obi i leroy i nie mam cisnien sprzedazowych zajmuje sie utrzymuwaniem relacji firma klient.plan robi sie sam szef kontaktuje sie ze mna raz na 2 tyg nie mam gps w aucie. Raport raz w tyg z przebiegu wizyt zadnych estymacji sprzedazy i wrozenia z fusow zadnego tlumaczenia dlaczego klient a nie wzial a klient b wzial ale malo.
@thuglife: nie tylko ja tak mam przyklady moge mnozyc.wielu moich kolegow z poprzednich firm pracuje sobie w malych polskich przedsiebiorstwach i chwali sobie ta prace a zaden milo nie wspominam pracy w kolchozach
@D3lt4:

Wlasna dzialalnosc > wszystko inne.

Ja z innej strony i bede pewnie najbardziej obiektywy. Prowadze wlasny biznes. Od ~10 lat. Mam stalych 150+ klientow , wiec proba dosc duza i obiektywna. Od wiosek po warszawke. Od miedzynarodowych korpo (takich naprawde koncernow) przez polskie spolki gieldowe, duze spolki z o.o. , mneijsze zaklady i rodzinne , biznesy na jednoosobowych dzialnosciach gospodarczych.

Absolutnie najbardziej zadowoleni z zycia sa pracownicy firma od kilku